• her gördüğümde aklıma gelen...
  • burcu esmersoy iticiliği kadar var...
  • ne yazik ki kemal sunal'dan ileri gelir.
  • yoktur öyle bişey. adamda para var ama hala mütevazi karakterini koruyor. daha ne yapsın ki. iyi insandır ali sunal...
  • yılların tiyatro emekçilerinin kendisine "hocam" diye hitap etmelerinden kelli tavan yapan iticiliktir. her gördüğümde ulan sen kimsin diyesim geliyor. çağlar çorumlu bundan laf falan dinliyor arkadaş, vay amk...
  • benim için de olmayan iticilik. açıkçası çoğu zaman da sempatik geliyor. ben de sonradan öğrendim ama o programda konsept gereği hoca rolünde. zaten herkesin rolü gereği bir ismi ve hatta sesi var. ali sunal da o konseptte hoca rolünü yapıyor sadece, hepsinden iyi tiyatrocuyum iddaası yok.
  • ahanda üşüşmüşler başlığa fularlı kamiller.

tiyatrodan anlıyorum diye kimse iddia etmiyor bu bir, ekmeği fazla kaçırırsan beyin süngere döner tabi bi yerden sonra, beriki de ergen demiş eleştirene, al işte bu ikisini kolkola verdirtip uçurumdan aşağı yuvarla gitsin.

tiyatroda oynadığı rol icabı da olsa, çok güzel hareketler bunlar tayfasını çekip çeviren yılmaz erdoğan havası var üzerinde, seyirciyle ve oyuncularla konuşurken takındığı tavırdan benim çıkardığım sonuç bu, bu da beni bağlar. amk ne biçim bi hale geldiysek kendi gibi düşünmeyeni hemen bir tefe koyma çabaları çıkıyor ortaya ki bu sadece komik olmaktan öteye gidemiyor.

benim varolduğunu düşündüğüm iticiliktir, senin öyle olmadığını düşünmen abuk sabuk konuşmana izin vermez, değneklere bak yaw...
  • çok haksız iddia. adam fazlasıyla sempatik bir adam. çok samimi. aynen böyle devam ali bey ;) (kıps)
  • oyuncuların tecrübe ve yeteneği karşısında inandırıcı gelmeyen bir hocalık iddiası iticiliğini pekiştirmektedir.
    esasen güldür güldür'deki rolü, gülmek suretiyle konserve kahkaha efekti yaratmaktan ibarettir.
  • o senin kendi iticiligindir. karistirma, sen tuhafsin bence. gayet eli yuzu duzgun, beyefendi adamin neresi itici anlamadim.
hesabın var mı? giriş yap