şükela:  tümü | bugün
  • cem toker'le uzay haber'de*canlı yayında.

şu iki adamı takip ederken ne kanallar keşfettim arkadaş!
  • çapraz sorgu programının sunucularından.

kendisiyle dünya görüşüm de farklı, siyasi görüşüm de. akit tv'deki (haftada 1 akşam izliyorum, sinir krizi geçiriyorum) programda fazla hakkaniyetli konuşmaya çalışıyor. bilmesem, ben de chp'li zannederdim ki bunda en büyük etken de her fırsatta karşısındaki sunucu tarafından chp'li olarak yaftalanması olurdu. yüzyüze görüşmüş olmasam da az tanırım kendisini. sahibi olduğu gazetede de az giydirmez chp'ye. bunu buraya not düşme gereği duydum, çünkü izlerken kendisinin olmadığı biri gibi yansıtılmasından rahatsızlık hissettiğini düşünüyorum.
  • istanbul'da yerel gazetecilik denilince akla gelen en tepedeki isim. gazetem istanbul'un sahiplerinden birisi. köşe yazılarında sık sık kelime hataları veya imla hataları olur zira oldukça hızlı yazar, son ses bir ahmet kaya ya da suavi dinleyerek yazıyor olması bunun temel sebepleri arasında olabilir.
    esprili, eğlenceyi seven eski solcu yeni akp taraftarı ve fakat referandumda da; hayır diyeceğini açıklamış acayip bir adam. yavaş yavaş geçmiş yıllarına dönüyor...
  • bugün trafikte, bacağından vurulan akit çalışanı.
  • vurmuşlar. aklım almıyor!

http://www.sozcu.com.tr/…-iste-vurulma-ani-2098495/

yazıları birilerine mi battı, yoksa çıktığı kanalda yorumları mı rahatsız etti de bu saldırıya maruz kaldı diye sormadan edemiyor insan. aylar önce gazete binasına saldırı oldu, yetkililer yattılar kulaklarının üstüne. bugün de bu. objektif bakmaya çalışıyorum ama bu resmen pusu! arkadan çarpılıyor, arabadan iniyor her iki taraf da, münakaşa olmadan dan dan! sanki tetikçilikle mafyavari gözdağı veriliyor.

kalleş saldırı demişler, az bile! bu düpedüz orospu çocukluğu!

https://www.gercekgundem.com/…-degildir-302407h.htm
  • yerel gazeteci. dün çağlar cilara'nın programına katıldı ve vurulması ile ilgili açıklamalarda bulundu. linki aşağıda seyredebilirsiniz. lakin bu açıklamalar arasında çok önemli bir nokta var. diyor ki benim vurulmamım arkasında necmi kadıoğlu olabilir diyor. kendi vuranlardan biri esenyurt mhp seçim bürosuna yapılan ve ortadoğu gazetesi çalışanı (bkz: cengiz akyıldız)'ın öldürüldüğü saldırıyı organize edenler biri dedi.
    https://www.youtube.com/watch?v=xk6k45svesg
  • ali tarakçı, cumhuriyet değeri olan ve istihdam sağlayan şeker fabrikalarının satılmasını normal görüyormuş. ilginç! fabrikaları işletmeyip, üzerine tüm şeker fabrikalarının yıllık karını kapatılan fabrikaları da dahil ederek hesaplayan zihniyet deyim yerindeyse ali cengiz oyunu ile milleti kandırıp satıyoruz dedi. fabrikaları alanların gerizekalı olduklarını düşünebilir miyiz? zarar ediyor madem niye alıyorlar? adam bir de "yük" diyor ya, saray için yapılan harcamalar yük değil tabi !

"şeker insan sağlığına zararlı, niye üretiyoruz" diyor da fruktoz hem de gdo'lu msırdan üretilmiş olanı faydalı mıymış? bunu üreten ve şeker fabrikalarının satılması yönünde tavır gösteren cargill adındaki truva şirketten haberi yok mu? çok kısır bir bakış açısı, uzman diye ekran önünde konuşma fırsatı yakalayan bir çoklarının gündeme dair doğru tespitleri olan diğer şahıslara kulak vermemesi ve kendi yobaz bakışını başkalarına empoze etmeye çalışması ne kadar kötü.? bağlantı
  • şu anda akit tv'de bam bam bam dalarak moderatör dahil karşısındakileri gömen adam.