şükela:  tümü | bugün
 • deniz eğitim ve öğretim komutanlığı'nda görevliydi. tanıdığım kadarıyla, bir deniz subayına göre oldukça sert ve disiplinli biriydi. allah yakınlarına ve sevenlerine sabır versin...
 • baskılara daha fazla dayanamayan yarbay.
 • ergenekon ayağına hesap sorulan cumhuriyet türkiye'sinin alevi açılımıydı kendisi. öyle gaydırıgubak açılım değil hem de sahici; genelkurmay başkanlığına ve cumhurbaşkanlığına getirilen cemal gürsel gibi. onur intiharı mıdır bilinmez -nefret kusanlar kafamı karıştırdı bak- belki de korkmuştur tekrar hapse düşmekten, diğerleri gibi silivri'ye tıkılıp kanser edilmekten. kuzey kore yönetiminin resmi yayın organını anımsatan taraf gazetesi bir çizik daha atmıştır belki bir köşeye.
 • (bkz: birol atakan)
 • komutanlara suikast iddialarıyla ilgili belgedeki el yazısının kendisine ait olmadığı ispatlanmış yarbay. keşke hayatta olsada bu eli kanlı demokrasi aşıklarının karşısında dimdik durabilseydi.
 • kendisine salya saçarak saldıran cemaat yalakası omurgasızların son ortaya çıkan raporla ilgili düşünce ve yorumları merak edilmektedir.
 • öldürene kadar her türlü hukuksuzluğu yaptılar, öldü peşi sıra tsk içinde alevi kadrolaşma var dediler, o konuyu açtılar.
  ortaya çıkan raporlardan sonra bile gene eminim dost meclislerinde " intihar etmeyeydi madem öyle alala " diyerek çekiştiriyorlar.

  bi rahat bırakın be. şeref kavramı sizde yoksa bile olanları bi rahat bırakın be
 • salih bozoku albay reşat bey gibi isimleri hatırlatır bana.
  o konuda da nolmuş canım 15 dakika gecikmiş ne gerek vardı intihara diyenlerin, madem suçsuzdu niye intihar etti diyerek bakması beni şaşırtmıyor.
  kendisi 10 gün sonra tekrar o tutukluluk şartlarını yaşamak istememiştir. ve arkasında kimsenin olamamasıdır tepkisi. geçenlerde oramiral eşref uğur yiğit'in,, berk erden'in cenazesinde sarfettiği sözler çok manalıydı.

  onlar bana kurşun sıkılacak olsa göğüs gererlerdi demek ne demektir benim için ölecek insanlardır demektir. ama onlar bugün salih bozok gibi atası için değil, ya da amiraline sıkılacak kurşunun önüne geçmek için değil, milletine gerçekleri göstermek için şerefi için ölüyorlar

  ben suçsuzdum ama beni yok etti bu iğrenç ve haksuz-hukuksuz saldırıları düzenleyenler diyor.

  evet bu anlayana şereftir. anlamayana tekrar tekrar anlatmak yersiz.
hesabın var mı? giriş yap