şükela:  tümü | bugün
 • bornova anadolu lisesine '80'lerin sonunda mudur olarak gelmistir, akabinde ataturk bustunu onarim maksadiyla kaldirip bu arada odasini bastan dosettigi icin yeni asir gazetesiyle papaz olmustur. patirti buyuyunce bir yil kadar bir baska okula atanmis, arkasindan da altmisinci yil anadolu lisesine mudur olarak atanmistir. o gunden bu entry'nin yazildigi tarihe kadar da bu gorevini araliksiz olarak surdurmustur. vatanperver bir turk evladidir.
 • altmisinci yil anadolu lisesi'nden öğrencileri uzaklaştıran yegane kavramdır. sırf bu kişiyi sevmedikleri için insanlar mezunlar derneğine üye olmak istemiyorlar. "ne ilgisi var" diyoruz, yine de ikna edemiyoruz.
 • aralık sonu* doğumlu olmasıyla okulda öğrenci kurulunca düzenlenen yeni yıl partilerinde mutlaka bi "iyi ki doğduun aalii" teranesinin yaşanmasına neden olan altmışıncı yıl anadolu lisesi müdürü..**
 • bal'ı kendi çiftliğine çevirme girişimleri sonuçsuz kaldıktan sonra arkasındaki destek sayesinde altmısıncı yıl anadolu lisesine atanmış ve burayı kendi çiftliğine çeviren bu sayede öğrencilerin okuldan kaçmasına neden olan şahsiyet.
  en belirgin özellikleri milliyetçiliği, - ki bunu abartıp seçimlerden önce yaptığı bir konuşmada ben milletini seven bir insanım oyumu x'e vereceğime tabiki mhp ye veririm tarzı bir konuşma yapmıştır-, uzun uzun konuşmalarıyla öğrencileri allahın sıcağında gebermelerine neden olması, odasında ver olduğu herkesçe bilinen bilimum teknolojik aletleridir.
  altmısıncı yıl anadolu lisesinde okuyan öğrencilerin en az 3/4 ü ondan nefret eder. kendisi de bu nefreti haketmek için her şeyi yapan biridir.
  izmir il milli egitim muduru olan altmısıncı yıl a.l nin de ancak bu sayede kurtulabildiği kişi
 • çoğu kez konuşmasını bitirsin diye alkışlanan, buna sinir olan, her fırsatta bölgedeki kaymakam, milli eğitim müdürü v.b.ni okula çağıran, hamili yakinlikler kurup arka edinmek isteyen bir adam. sanırım bundan sonraki hedefi belediye başkanlığı. milliyetçi geçinmesine rağmen her devrin adamı olduğu için şu sıralar akp ye yanaşmasını beklediğim, harbiden de tayyipe benzeyen kişi.

  -son haberlere göre adam il mem'ü oldu. artık torpil nerdense..

  -yok olmamış. bi karar ver be adam!
 • disiplin kurulunun gelen ogrenciyi hicbir sekilde affetmesine izin vermeyen ve okul ogrencileri tarafindan agzina motor takmis oldugu dusunulen mudur ..
 • vakt-i zamanında hakkında açılmış yolsuzluk soruşturmalarından ve atatürk büstünü kaldırma eyleminden dolayı il milli eğitim müdürlüğünün iptal olduğu söylenen ve bunun üzerine gayri ihtiyari "müdür müdür müdür" dedirtmiş altmışıncı yıl anadolu lisesi müdürü..
 • il milli eğitim müdürü bile olamamış kişi
 • görevden ayrılmış artık ama. demek ki sömürülcek yanı kalmamış 60.yılın. ve kendisi de yeni bir besili bi inek bulmuş. ve hatta yerine ömer aslan geçmiş.