• türkçe dışında bir resmi kurum tabelası olamaz. olanı da akp garabetidir. kendisinin bu konudaki tutumunda bir sıkıntı yok. sıkıntı resmi dilin yanına bölgesel dillerin de tabelalarının sokuşturulmasıdır, bu bölücülüktür. milli eğitimin iflası ve avrupanın 10 yıldır denediği ve terk ettiği multikulti saçmalığıdır.
  • faşist değildir, şerefli türk komutanıdır. fikrini beyan etmiştir. eleştirilmesi doğal olmakla birlikte iftira atıp karalamaya çalışmak şerefsizliktir.
  • bir yakalanan subaylara bakıyorum bir dün akşamki programda konuşan komutanlarımıza lan adamlar resmen bütün vasıfsızları cemaat ayağına askere almış.

bir ali komutanımın karizmasına, bir semih komutanımın hitabetine, bir kadir komutanımın sakin ama olgun komutan tavrına, levent binbaşımın mütevazi ama bir o kadar da bilgili tavrına, eray komutanımın bilgisine ve tayfun komutanımın hem bilgi hem nezaketine hayran kalmamak elde değil.

asıl bizim askerde gördüğümüzde altımıza yaptığımız, gerçekten vatan evladı olan komutanlarımız bunlar işte. o kadar yıl hapiste kal. zorunlu emekli ettiril ama yine çakı gibi ol. abime de hep kızardım ulan binbaşı olmuşsun azıcık toparlan diye. çakı gibi şu an tabi.

bir de o darbe yapan fetö'cü piçlere bakıyorum. sıfatta meymenet yok. korkak. tırsak. amcık ağızlı tipleri var.

ulan bu adamlar darbe yapsa eğer başarısız olurlarsa kendi kafalarına sıkarlar.

affedin bizi komutanım. üniversite dedik, karı kız dedik, o dedik bu dedik fazla üstüne düşemedik sizin konuların. biz vatan haini olduk. sizin hakkınızı savunamadık nasıl savunacağız bu vatanı ? gözümün önünde çok iyi bildiğim arkadaşımın babasını bile almışlardı. o kadar siklemez bir tavrımız vardı ki. o kadar umursamaz. arkadaşım anlatırdı bize. suçsuz olduğunu söylerdi. biz inanırdık. konuşmuştuk kendisi ile. ne kadar bilgili ve vatan sever olduğunu bilirdik. ama hiç tepki göstermedik. konuştuktan sonra alkolümüzü alıp batak oynamaya devam ettik.

affedin bizi komutanım. size layık asker olamadık.
  • benim iade-i itibara ihtiyacım yok. benim itibarıma bir şey olmadı, dedi.
    koçum benim.
  • kendisi uçağa bindiği zaman üç adet bilet alır. biri kendine ikisi taşaklarına.
  • bu adam ömür boyu hapisle yargılanırken mahkeme heyetine :
    'erk değişir, yeni yapılan duruşma salonlarında siz yargılanırsınız. sizin karşınıza da sizin gibi adil yargılayan hakimler çıkar'' demişti.
    bu adamın tipine konuşmasına bakın bir de yakalanan fetocu askerlere . kumpas davalarına neden gerek duyulmuş anlarsınız.
  • az önce cnn türk'te çikartip masaya vuran emekli asker.

sordugu soru cok basitti.
    bu kadar tasfiye listesi hukumetin elinde vardi da darbeden once neden harekete gecilmedi?

reyiz yavas vur padisaha gelebilir.
  • brazzers'taki kel adama benzetilerek debe'ye girmiştir. bravo sözlük, 15 günde içini boşaltmayı başarabildiniz, adam kendini parçalamıştı halbuki.

99 depremi sonrasında da ahmet mete ışıkara türkiye'nin en seksi erkeği seçilmişti. aynı zihniyet.
  • balyoz darbe planı iddianamesinde "azınlıklr raporu.doc" isimli dosyayı hazırladığı iddia edildiği için tutuklu bulunan albay kişi. dün belli olmuş ki, belgeyi yazdığı iddia edildiği sırada kendisi trt1 için sualtı çekimi yapmaktaymış... neresinden tutsan dökülüyor bu yalanlar artık.

http://muhalifgazete.com/…ni-su-altinda-yapmis-.htm

(edit: bu başlığı açmış olmak şereftir)
  • habertürk 'te yayınlanan programda sunucunun " orduya dön denilse döner misiniz ? " sorusuna " bana komuta edeceksen beni haketmen lazım. haketmekten kastım benden daha yürekli olman lazım. benden yürekli olmayan adam bana komuta edemez "diyerek kalitesini ortaya koymuş komutan.
hesabın var mı? giriş yap