• işkence iddiaları hakkında "yaptıysa ellerine sağlık" dediğim kahraman türk askeri.
  • değişik kesimli güzel gömleği ve imajıyla gitgide fidel castro'ya benzeyen güzel adam.

https://youtu.be/dmv4qye2cum
  • ali ağabeyin sözlük ahalisine selamı var.
    arkadaşlar, youtube kanalı simurg tv için başlık açmışlar, linkini buraya tekrar ekleyelim
  • altan kardeşlere ve nazlı ılıcak'a gerekli ayarı veren adam.
    https://www.youtube.com/watch?v=nkt0inyjfuw
    yeni dönemde milletvekilliği pasifize edilmiş olsa da bu adam mecliste olmalıydı. iyi parti'den kocaeli 2. sıra adayıydı. 1. sıradaki lütfü türkkan milletvekili oldu ama kendisi seçilemedi.
  • tescilli iskenceci asker eskisi.

kendi ifadeleriyle 15 temmuz gecesi "bir sivil olarak" genelkurmaya gidip gereken iskenceyi yapmis sahistir.

hukuk dondugu zaman nasil savunacak kendini, merak ediyorum
  • bu adama işkenceci diyenlere iyi bakın
    iyi işaretleyin.
    hep aynı yerden emir alan adamlar.
    din ayağından yaklaşan fetöcular
    sol ayağından yaklaşan soros beslemeleri
    bu devrin en sevdiğim yanı bu oldu.
    eskiden at izi it izine karışırdı şimdi kime nasıl saldırdıklarından ne bok oldukları çıkıyor ortaya
    tescilli imiş? neyle, kim tescillemiş ?
    beklemeyin devran dönecek diye, valizleri toplayın ufaktan
  • al sana iskenceyi savundugu video.

mahkemelerdeki ifadeleri incelemeye gerek yok comar matematikci bozuntusu. sen iskenceci degil diyorsan iskenceci degildir zaten.
    kendi agziyla iskence yaptim, agizlarini burunlarini kirdim dese, kendisine tapindigin icin baska seyleri suclarsin, comar ali gibi iskencenin normal bir sey oldugunu bile savunursun. tapinmak boyle bir sey.

ben kimden emir aliyormusum? nerden biliyorsun emir aldigimi comar matematikci kardes?

al sana ahmet nesinin yazisi.

bu arada twitter'da yayinladigi fisleme listedekilerin yarisindan ozur diledi bu organizma. listesinde 15 temmuz'da vahsice katledilen murat tekin'in ablasi da vardi. istihbaratcilik oynamaya calisinca boka batti tabii.
  • düzenli olarak fethullahçı yavşakların saldırısına uğrayan şerefli komutan.

kanal istanbul konusundaki fikirlerini de paylaşmıştır. her aklı yerinde insan gibi karşı çıkmıştır tabii.
  • ağabeyle evvela bakışır, sonra güreş tutarız.

latife bir yana, hazır başlığa gelmişken evvela erdi kardeşimizin hazırladığı sat komandosu nasıl olunur başlıklı videoyu ekleyelim.

ve devam edelim...
    okyanus ötesindeki şuursuz müptezelin ve kendi gibi ağlak müritlerinin burada ve diğer sosyal platformlarda ortaya saçtığı kusmuklara cevaben birkaç yazı ekleyelim. aziz nesin gibi pek kıymetli bir adamın izan yoksunu oğlunun şu yazısını örnek gösterenlere ali türkşen’in karşılık verdiği şu cevabı not düşüp hatırlatalım.

ahmet nesin için bir ekleme daha yapalım. yazısında bahsettiği adamlar şu anki sat komutanı turhan ağabey * *, ali türkşen, erme onat ve bülent kuru‘dur. eski sat ekibinden erme ağabeyi emre onat şeklinde yazan ahmet; ismini dahi doğru yazamadığın, haklarında zerre fikir sahibi olmadan bağırsak tenyalarının iftiralarıyla saçmaladığın, 15 temmuz gecesi sat grup komutanlığı’nda neler yaşandığından bihaber haklarında aklınca tespitler yapmaya çalıştığın adamlar, adamlıklarının sadakasını verseler ihya olursunuz. yazında “ben yalnızca iddianamelerde geçenleri bilebilirim” diye belirtmişsin. asıl sorun da orada. hem asılsız beyanları dikkate alıp ayarsız kalemini işletiyorsun hem de gerçeklere dair hiçbir şey bilmiyorsun. kumpas davaları dikkatle takip etseydin, tüm o yaşanan haksızlıkların karşısında belki de bu hataya düşmezdin.

ikbal kaygısıyla eğilip büküldüğünü söylediğiniz adamın yıllarca poyrazköy ve balyoz davalarındaki tek bir savunmasına dahi şahit olsaydınız, düsturunu bilirdiniz. gerçi sizler görmüş olsaydınız da mayanız aşikar ya, neyse...

ve ali ağabeyin 05.11.2017 tarihli 15 temmuz’da neredeydim başlıklı yazısını ekleyelim. bu yazıda da gerekli cevaplar mevcut.

hülasa, iftiralarla yıllarca bedel ödemelerine rağmen devlet, millet, ordu kavramlarını iyi bilen bu adamların makam, rütbe, maddeyle işleri yoktur. gizli saklı değil, ortada yaşarlar. ağrı sızıları, dertleri vatandır! vatansız, düsturu bozuk parazitlerin bunun ne demek olduğunu anlayamayacağını biliyoruz, ki zaten onlar için yazmadık.

ekleme yapalım...
    “@asla_vazgecme_asla ikinci taslak da bitti. her sayfada yeni bir kitap, birbiriyle çelişmesin diye okuduğum önceki kitaplarım... kardak’ta kahraman, hasdal’da esir basıldığında rahmetli soner polat amiralim bir mektup yazmış. kitabın sayfaları arasından çıktı. ruhu şad olsun...” link
  • takipçisi olduğumuz simurg tv'deki video kayıtlarını arttırmasını istediğimiz şerefli komutanımız.
hesabın var mı? giriş yap