şükela:  tümü | bugün
 • 2002 yılında bddkbaşkan yardımcılığı görevinde bulunan bir kişi. pamukbank'a el koyulması sırasında. kardeşi veli dural'dır.
 • selim nevzat şahin anadolu lisesi' nin odtü mezunu yakışıklı fizik hocası.
 • (bkz: zalımlar)
 • facebook'taki zalımlar deşifre ekibinin kurucusudur. kendisi her ne kadar sokakta "karıııııııııııı" diye bağırarak koşmak suretiyle başlattığı vuralizm akımının lideri olsa da "it s*kişi" onun dilinden düşmeyen sözcüklerdir.

  şahin k'nın veliahtı, ali k'nın rakibidir. ırkçıdır biraz, hatta bariz ırkçıdır. türkçüdür ve de olabildiğince kültürlüdür. hem kendi profilinden hem de "zalımlar deşifre ekibi" sayfasından yaptığı her bir paylaşım 2 günlük malzemeniz olmaya yeterlidir. *
 • önüne gelene sığır diye hitap edip, işine gelmeyen şey üzerine klişe hakareti "ne ahlaksız it adam" olup da bunun daniskasını kendisi yapan, dünyanın en korkak ineklerinden. kpss kasıp devlet memurluğuna girmesine övünmekle beraber askerlikten yırtmayı garanti etmiştir ve bu konu en büyük hassasiyetidir. fazla boş mesai saatlerinden genelde sataşacağı konuları pek bilemez eski muhattaplarına veya ne bulursa ona göz koyar aklına geleni söyler çevresindeki insanları da alakası olmayan konulara dahil etmeye kalkar. ancak kendisi o kadar kötü birisi değildir sadece patavatsız ve biraz * dengesizdir, komplekslidir kuru sulu yapınca ateşle yaklaşmamak gerekebilir. sözünün arkasında durmaz işine ne gelirse o uygundur. ergenleri sevmez ama nedense ergenin daniskası olan bir veledi öğrencisi olarak seçmiştir. kendisi şahin k'nın veliahtı falan değildir ki zaten şahin k her kendisini sevenle muhattap birisidir o yüzden bunu belirtmek de yanlıştır.
 • iyi eğitimli bir insan olmasına karşın en büyük hobisi facebookta önüne gelen herkesle arkadaş olup saçma sapan ahiret sorularıyla onları sinir etmek olan gereksiz vatandaştır.

  (bkz: herkesle aram iyi olsun insanları)

  kendinden aşağı gördüğü insanların facebook profillerini yayınlayıp onlarla alay etmek ve travestileri işletmek de sık yaptığı işlerdendir.

  ayrıca hiç değiştirmeden kendi sözlerine dayanarak söylüyorum, kafası genelde taşak gibidir.