şükela:  tümü | bugün
 • denizlispor'un gectigimiz ay 5 yillik sözlesme imzaladigi yeni teknik direktörü.
  11 yil boyunca denizlispor formasi giyip 1997'de futbolu denizlispor'da biraktiktan sonra, denizli belediyespor'un basina gecmis, takimini önce amatör lig'den 3. lige, gectigimiz sezon da 2. lig'e cikarmistir.
 • 5 yıllık sözleşme imzalayıp bir kaç ayda istifa eden teknik adamlar arasına bugün itibari ile katılmış eski denizlispor teknik direktörü... alınan sivasspor yenilgisinden sonra istifa etmiş kendileri..
 • 2008-2009 sezonu içerisinde istifa eden veya görevi bırakan teknik direktörler arasında kendi adıma gitmesine en çok üzüldüğüm teknik direktör. kendisi denizlili ve denzilisporluydu, uzun yıllar o takımın formsını terletmişti. denizli belediyespor ile teknik direktörlük kariyerine güzel bir başlangıç yapmıştı. denizlispor'un başına geldiğinde ise takıma çok önemli genç isimler kazandırdı. ancak bu sene son yılların en çekişmeli sezonu yaşanmakta ve genç takımı bu tempoyu kaldıramadı. yazık oldu kısacası.

  istifa açıklamsında da "canım kadar sevdiğim denizlisporum" derken sadece profesyonel olarak çalışmadığını amatör bir ruhla da denizlispor adına görev yaptığını vurgulamıştır.
 • denizli belediyespora büyük katkılarda bulunup 2. lige çıkmasında emeği geçmiş , denizlisporun eski hocası ve futbolcusu. kendisine şans verilmiş fakat başarılı olamamıştır , kabullenip istifasını vermiştir. kuşkusuz maçtan sonraki açıklamasından da anlaşılacağı üzere kulubünü ne kadar sevdiği aşikardır. fakat kulüp ve başkanı da ona şans vererek gerekeni yerine getirmiştir. o yüzden ben takım adına ve kendi adına hiç üzülmedim diyebilirim.

  bana göre başarısızlığının nedenlerinden en önemlisi yanlış kadro seçimiydi.özellikle bazı teknik adamlarda bulunan bazı futbolcularda diretme özelliği ali yalçın'da da mevcuttu. süper lig tecrübesi de apayrı bir tecrübe olduğundan ve kendisinde de böyle bir tecrübe olmadığından başarısız olduğunu düşünüyorum.

  umarım denizlispor iyi bir teknik direktörle hak ettiği yere gelir , ali yalçın da neticesinde az da olsa süper lig tecrübesine sahip olmuş ,ismi türk futbol camiasında duyulmuş , en azından türk futbolu ersun yenal , mesut bakkal , tevfik lav * gibi bir teknik direktör kazamış oldu.
 • an itibariyle 12 eylül'de 1402 akademisyene yapılanları zorbalık olarak nitelerken, günümüzdeki 1128 akademisyeni terörü desteklemekle itham ediyor. içinden birden az önce yerden yere vurduğu kemal alemdaroğlu çıkaran, darbeci ağzına bürünmüş sarı sendikacı. tipik bir siyasal islamcı ikiyüzlülüğü işte. darbecinin de o gün bahanesi vardı, 1402likler vatan hainiydi, terör sempatizanıydı. ali bunu anlamazlıktan geliyor. ali gibi olma.
 • iki saattir akp propagandası yapıp, "akp seçimde devlet kaynaklarını kullanı mı kullanmadı mı?" sorusuna afallayıp "bu siyasi bir konu" diyen komik insan.eğitimci düşmanı eğitim sendikası başkan'ı. yalnız yerine geçtiği ahmet gündoğdu gibi vekillik kapmak istiyorsa daha fazla efor yani yalama gerekiyor.
 • "kamuoyu baskisi ile bu anayasayi gecirmek bizim platformun amaci" dedi. o baski derinden hissedilecek, yeni demec ile her gun gumbur gumbur geliyor.
 • memur zam pazarlığında bu teklife kapalıyız dedi, adamı ciddiye alıpta ikinci bir teklif bile sunan yok. önemi ve gücünü merak edenlere ibreti alem diye madara ediliyor sanırım.
 • hükümetin %3-%3'lük teklifine kapalı olan,
  ama 1 hafta sonraki %3,5-%3,5'luk yeni teklifini uzlaşılabilir bulan sarı desek çarpılacağımız (kayısı çekirdeğinin koyusu) ak sendikacı.
  komik tiyatrocu.
  gelecek ilk genel seçimlerde akp tokat millet vekili adayı.
  ama memuru bu kadar aşağılayan, geçim problemi nedeniyle 3,5 attıran bir adamın, gün görme ihtimali yok artık. evet 2019'da çok şey değişecek.

  edit: adam %4-%3,5'a imza attı, gece gece,
  bir de %3,5-%3,5 eski türkiye'nin teklifi diyordu ahlaksız adam. yarım puanla ülke mi değişti?
  aşkı jülide ile oynadıkları tiyatro ile memuru akp'ye pazarlamıştır.
  bu ve bunun gibi adamlar, ülkede oldukça, sendika başkanı oldukça bu ülkeden bir yol olmaz.
  bu adamın başkanı olduğu sendikanın 1 milyona yakın üyesi varsa bunlar müstehak.
 • 2019' da akp'den milletvekili olur bu.kendisine hayırlı olsun.