şükela:  tümü | bugün soru sor
 • galatasaray'da futbolculuk kariyeri sonrası seksenlerde teknik kadroda görev alıp, uzun bir ayrılıktan sonra fatih terim'in a takıma 2. kez geli$i ile 2002'den beri galatasaray'ın tüm alt yapısından sorumlu isim..

  o, bu, $u diyenlerin paf takım 3 senedir üst üste her sene kadrosunu yenileyerek $ampiyon olurken adindan bahsetmedigi insan.
 • sarı-kırmızı bir tarağa sahip insan
 • an itibariyle galatasaray alt yapısında ki görevinden kendi isteğiyle ayrılan ve şu açıklamayı yapan insan.

  ''galatasaray kulübü, hayatımdaki önemli kırılma noktalarında, sevinçlerimde, üzüntülerimde en az ailem kadar desteğini gördüğüm, profesyonel olduğu kadar değerlerine de sahip bir futbol kulübüdür.

  son günlerde yazılı ve görsel basında, sorumlusu olduğum galatasaray kulübü altyapısıyla ilgili haberler yer almaktadır. sayın başkanımızın, kendini her türlü platformda kanıtlamış olan altyapının bundan sonraki yönetim görevleriyle ilgili açıklamaları ve diğer demeçler beni son derece üzmüştür. bu yaklaşımı, 24 yıldır galatasaray kulübü kongre üyesi, galatasaray forması giymiş bir futbolcu ve 2002 yılından beri futbol altyapı sorumlusu olarak hak etmediğim inancındayım.

  galatasaray, benim için her zaman ikinci bir aile olmuştur. ancak her ailede yaşanabilecek ayrılıklar gibi son yaşanan gelişmeler de benim galatasaray ailesinden fiziki olarak yollarımı ayırmamı gerektirmiştir. bugün itibariyle galatasaray kulübü'ndeki altyapı sorumluluğu görevimden ayrılıyorum.

  galatasaray kulübü'nün gönlümdeki yerinin baki kalacağını belirtir, bugüne kadar bana emeği geçen herkese şükranlarımı sunmak isterim.''

  polat olan adnan'ın açıklamaları belli ki çok üzmüş sadece işin yapan adam olarak galatasaraya henüz bi hayrı olmayan başkanım yüzünden gitmiş.kalli ile gecen bi sene kadar can yakmış yazık olmuştur.
 • altyapıyı en ufaktan paf takımına kadar kordine eden, arda'sıyla ugur'uyla galatasaray kadrosunu, a milli takım kadrosunu dolayısı ile geleceğimizi şekillendiren altyapının abdullah avcı ile birlikte gizli kahramanlardan birisiydi. gözlemcilerin sayesinde antalya'lardan oyuncu kazandıran çalışkanlıktadır. görev süresince görevini son derece iyi ifa etmiştir.
 • azerbaycan ın qabala kulubu nun altyapi koordinatorlugu gorevine getirilen teknik adam.
 • o altyapının başındayken efsane kadrolarla efsene başarılar elde edilirdi. sadece galatasaray değil, milli takımlar da en başarılı zamanlarını yaşamıştı onun görev yaptığı sürede. yetiştirdiği onlarca oyuncunun kariyeri ondan sonra tepetaklak oldu diyebiliriz. aralarından tutunabilenler arda turan, aydın yılmaz, vurdukları dipten yeniden çıkan cafercan aksu, irfan başaran vs... var ilk aklıma gelenler. o altyapıdayken kupalara ambargo koyan altınyapının yerinde yeller esiyor şu anda.

  seçimler sırasında ünal aysal başkan seçilirse geri döneceğine dair haberler vardı. şimdi okudum da yancı müfit erkasap gelmiş altyapının başına.

  keşke geri dönse de galatasaray yine özkaynaklarından beslenebilse. çok iyi galatasaraylı olduğu için çağırıldığı an seve seve geri geleceğini tahmin ediyorum. keşke çağırılsa...
 • adnan polat tarafindan afaroz edilmistir. polat efendinin galatasaray'a yapmis oldugu belki de en buyuk kotuluk budur. kendisinden sonra altyapidan oyuncu cikaramadik.
 • fatih terim'in dönüşüyle, kendisi de tekrar yuvasına dönen, birçok ismi türk futboluna kazandırmış kişi.