şükela:  tümü | bugün
  • ya arkadaş siz ne cins adamlarsınız lan, önce genç oyuncu x neden oynatılmıyor diye kafa s....siniz, x oynatılınca da bundan cacık olmaz tez kellesi uçurula dersiniz.

genç oyuncu bundan dolayı oynatılmıyor işte, siz adamları önce tavana çıkartıp daha sonra tabana sertçe vurmayın diye, çünkü genç oyuncu istikrarsız olur, siz böyle yaptıkça da adamın özgüveni biter.

1 maçla adam analiz ediyorlar, çakma arsene wengerler.

başarılı olup olmayacağını bilemeyeceğim genç oyuncu.
  • düşünsene ali yavuz kol'sun ve buradaki yorumları görüp moralin bozuluyor. yapmayın arkadaşlar çocuk daha 19 yaşı.. şaka şaka isterseniz götünüzü yırtın kıskanç köpekler. geleceği parlak golcü. yolun açık olsun aslan parçası
  • ben beğendim. istekli, hırslı, pozitif bir oyuncu. en azından sabit durup pas beklemiyor. sürekli hareket halinde. son vuruş özelliği de gelişebilir daha yaşı genç.
  • ali yavuz kol bozuk
    15 dakikada maçın ebesini bellemiştir.
  • geleceği parlak olabilecek bir genç. sahada çok güçlü ve hırslı duruyor.
  • bir maçtan çok bilmiş genç oyuncu harcama timi de gelmiş bakıyorum, alırım bir dal. hayır şu entryleri görün ve bu ülkede neden büyük takımlarda bir genç oyuncunun kolay kolay gelişemeyeceğini görün, adamlar boktan kupa maçında bile genç bir oyuncudan kusursuz performans bekleyip, bir maçtan boklamaya yer arıyor. gol falan atsa en kralı da ali yavuz kol olur ha, böyle de dengesiz denyolardır bunlar, onu da belirtmeden geçmeyelim. böyle bir zihniyetle kim nasıl gelişsin ki zaten, sonra büyük takımlar neden genç oyuncu oynatmıyor kolay kolay?
  • kumaşı olan wonderkid. cidden burayı okuyorsan kardeşim lütfen bu ikili mücadelede düşmeme özelliğini kaybetme. götünü yaslayıp faul almaya çalışan bir genç yığın yarattık. seni böyle drogba gibi dimdik ayakta ve güçlü görünce ayrı bir sevdim. umarım bu fiziği hayvani boyutlara ulaştırır ve diğer yeteneklerini elit seviyeye çıkarırsın.
  • kesinlikle denenmeli.
    ve doğrusunu isterseniz içimden bir ses alacağımız bu riskin tutacağını söylüyor.
    17 yaşında birine üç büyüklerde kimse forma şansı vermez. fakat fatih terim bunu yapabilir.
    ve yapmalı da.

ali yavuz iyi topçu.
  • yukaridaki yorumlari art niyetli buluyorum. bu cocuga teknigi yok diyen futboldan anlamiyodur net. teknigi gayet iyi cok da hizli. umarim ustune koya koya ilerler ve ilk 11 in degismez ismi olur.
  • 1 maç önce aslandi. şimdi kedi olmuş.
    19 yaşında çocuk. kral diye alınan babeli, gsnin çocuğu emre akbaba ve de medarı iftiharimiz gotunu kaldiramayan arda'nın yapması gerekeni yapıyor. futbol oynamaya çalışıyor. tabi hatada yapacak ama kurtarıcı olarak sahaya süren ve ondan önceki çöpleri takıma toplayana da laf edin biraz.