şükela:  tümü | bugün
  • bugün suruç 'ta haince öldürülen canım kardeşim ...

kardesim !

2 gün önce bana attığın mesajı hiç unutmuyorum; "abla bahcedeki kediyi bana yollasana.." demiştin. ben ise "çok uzak" deyivermiştim.. iyi yüreklim benim...

samsun 'lu devrimcim! gencecik...
    gözleri pırıl pırıl ....

ah canım benim.. ah!
  • yeşil parkalı resmiyle yürek dağlayandır:

http://i.imgur.com/ciqfv0m.jpg
  • iyi yürekli, soluk benizli fikirleri kadar güzel ali.
    canlara, can katmak için çıktığı bu yolda canından edildi aynı bombayla..

edit: twitter gitmiş, selami ince'den gelsin.
    görüntü almamıştım.
  • onunla yaptığımız konuşmaları, yazışmaları karanfiller içinde saklayacağım çocuk...

gül kadar güzel gülen, canım kardeşim ..

kedileri seven,
    samsun'dan gelen,
    bana telefonda her "ablamsın" dediğinde umutlandığım çocuk;
    birgün bir çocuğum olursa eğer,
    sana benzesin , can çocuk ....

güller ve karanfiller içinde yat...
  • güzelim bir çocuktur. devlet nezdinde, suruç' ta katledilmiştir. iyi değilim iyi olmayacağım iyi olmayın!
  • en son bana sitemle,
    "insan hiç kardeşini unutur mu yaa?" deyişini unutamayacağım,
    güzel çocuk..

can çocuk...

dön gel çocuk....

(bkz: sadece 19 yaşındaydı)
  • miting düzenlemek isteyenlerden çocuğunun cenazesini' "eğer oğlumun cenazesini bana vermezseniz' beni burada öldürün" diyerek alabilen acılı babanın oğlu. (ilgili haber)

büşra mete'nin ailesi kızlarının gece defnedince "polis baskısıyla gece gömdüler" diye haber yapmıştı bazı soysuzlar. (büşra'nın ailesinin açıklamaları)

kimin kanla beslendiği, kimin ölümler üzerinden siyaset yaptığı çok açık. allah bütün teröristlerin ve onlara göz yumanların belasını versin.
  • 2. defa arama yapmak isteyen polise "güvenliği biz sağlarız" diye engel olunmuş? kültür merkezinin kameraları çalışmıyormuş? gördük sizin elinizle sağlanan güvenliği(!)

18 yaşından küçük çocukları toplayıp, 163 bin kişinin öldüğü bir iç savaş yaşanan güvensiz bir ülkeye götürüyorsun! elin çocuğunu bakkala götürken, düşüp dizini kanatsa; anası babası "niye korumadın çocuğumu?" demez mi?

şimdi burada babasının bazı sözleri paylaşıldığı için hdp'ye kin kusmakla itham edilmişiz(?) hdp'ye kusmayı bırak, sıçmam bile ben. b*kumun bile bir şerefi var!
  • ölenlerin fotoğraflarına, facebook ve twitter adreslerine bakma gibi bir huyum var ve içimi hüzün kaplıyor hep bunu yaptıktan sonra. bugün beni derin düşüncelere iten kişi alican olmuştur. keşke herkes senin gibi olsa alican kardeşim. yeşil parkalı fotoğrafınla ömür boyu zihnimizde yer edineceksin.

tanım :suruç saldırısında yitirdiğimiz genç kardeşimiz.