şükela:  tümü | bugün
  • eğer gruptaki almancı tipli herifle aralarında bir ilişki(seksli falan) varsa bileklerimi keserek intihar etmeme sebep olacak güzel insan. adam cankan'ın kayıp elemanıyken gitmiş crystel castles'da alice(<3) bebişsu'nun yanında müzik yapmaya başlamış. çok sinirlendim buradan organizatörlere sesleniyorum, bu grubu türkiye'ye getirin konser yerine ptt'den otobüs kaldırıp bir kamyon adam yığıp bu tipi kırdırtacağım, hatta enişteme siktirteceğim. baptism videosunda kafasına kesekağıdı geçirmiş de suratını görmüyorum en azından. entry'de aliceciğim hakkında değil it hakkında oldu ama olsun. zırtlan seni!
  • güzel olacakmış da bir anda bir şeyler yanlış gitmiş ve onun yerine korkunç olmuş gibi bir tipi var. suratı fazla iskeletsel galiba.
  • soundcheck için stüdyoya giren alice'i habersizce kaydetmişler ve o kayıtlardan "alice practice" şarkısını yapmışlar. değişik kafalar.
  • (bkz: ethan kath) tarafindan uzun sure istismara ugradigini aciklayan yazisini bugun okuyup sok oldugum sanatci
    iste o statement
  • (bkz: t.a.t.u.)
  • bir konser sırasında en önde benim de bulunduğum kalabalığın üstüne atlamıştır. düşmesin diye kendisini ellerimin üstünde tutarken bir çorabı elimde kalmıştır. daha sonra sahneye geri çıktığında tek çoraplı haliyle sahnede dikilip kalabalığa uzun süre bakmış ve elindeki sigarasını derin derin çekerek dumanı kalabalığa doğru üflemiştir. sinirlendi herhalde. :)

d
  • crystal castles grubunun solisti..
  • ustun kadinlari nitelendiren kelimeler butunu.

+she was alice glass last night.
  • bir röportaj

sahip olduğum tek grup t-shirtü crystal castlesdır. skins izlerken tanışmış olmam, squat ortamlarını merak etmem ve bir türlü büyüyememiş bir ergen olmamdan kaynaklı 2009-2011 arasını anarcho-elektro-punk ile geçirip, alice glass her çığlık attığında ben de çığlık attım. canlı dinleyebilecek kadar da şanslıydım. yaklaşık 8 senedir hiç takip etmemiştim ve bugün guardiandaki bu yazıyı görünce üzüldüm gibi.

ama ortada kanıtlanmış bir suç yok, o yüzden taraf tutmalı mıyım bilmiyorum. yine de kadın hep şiddetin maduru oluyor. yazılanların küçük bir yüzdesi bile gerçek ise üzücü.

bir de alice practicei koyalım buraya.
  • yeni albümü çıkmış. şarkılarını da gayet beğendim dinleyiniz

hesabın var mı? giriş yap