şükela:  tümü | bugün
 • staley in sesinin axl rose a olan benzerliğinin yadsınamadığı albüm.gayet iyi bir albümdür.en başarılı unplugged çalışmalarından biridir.canı sıkan tek şey seyircilerin laubaliliğidir,alkışlamaktan milletin elleri aşınmıştır.
 • olmazsa olmaz bir albümdür. edinilimesi farzdır.
 • ozellikle heaven beside you ve would da asmistir abiler.nasil kurt cobain en iyi performanslarindan birini mtvnin unplugged albumunde sergilemistir,layne abi de ondan asagi kalmiym der gibi takilmistir.lakin her ikisi gocup gitmistir (bkz: rest in peace)
  buradan bu albumlerle bi suru para kazanan mtvye de "ballilar" diycem izninizle.
 • pembe saclı layne'in bibucuk milyar kafasıyla ve genel sağlıksızlığıyla sarkıları söyleyemediği anlarda jerry devreye girmiştir hep.aslan jerry, layne'in pozisyonunu kurtarmıştır.bunun başı da cok güzeldir.hepsi teker teker gelip demlenirler.hepsine ayrı bi alkış kopar.beni en cok etkilemiş konser görüntüleridir.
 • unplugged olayını çıkaranlara şükürler ettiren kendinizden geçiren bir konserdir ki yapılmış en iyi unpluggedlardandır bence.. oy oy edenlere katılmamak içten değildir down in a hole neye uğradığını şaşırtır insana öyle bir çaprarki..
 • uzun bir gecenin son hareketidir bu unplugged. ancak bunu izledikten sonra uyunur.*
 • bir şekilde alice in chains'den önceleri pek haz etmeyen bir çok kişiyi alice in chains hayranı yapmayı başarmış bir albümdür. bir unplugged albümün pearl jam - ten, radiohead - ok computer gibi yüz yıla damgasını vurmuş albümler arasında yer alması ilginçtir. mike inez'in sırf ortamda bulunan üç beş kişi gülsün diye enter sandman çalması ve bateristin de eşlik edermiş gibi yapması albümün tüm tadını bozarak yüz yılın albümü için yüz yılın hatası olmuştur. hiç sıkılmadan binlerce kez dinlenebilen nadir albümlerdendir.
 • dvd'sinin tanıtımı -orijinalinden- şöyledir.

  alice in chains
  unplugged

  program:

  1. program start
  2. nutshell
  3. brother
  4. no excuses
  5. sludge factory
  6. down in a hole
  7. angry chair
  8. rooster
  9. got me wrong
  10. heaven beside you
  11. would?
  12. frogs
  13. over now
  14. the killer is me

  running time: 73 minutes

  dvd special features:

  digitally mastered
  dolby digital 5.1 surround sound
  dolby stereo
  interactive menus
  instant chapter access to songs
  timeline
  complete discography
  web link

  on the evening of april 10, 1996, 400 lucky people witnessed the public re-emergence of alice in chains on the mtv unplugged stage in new york. this is the band's first performance after a three year hiatus from the stage. the band proved again that they are one of the greatest performing bands in music today. the 13 song set highlights material from the band's albums dirt and alice in chains and the ep's sap and jar of flies. the band's acoustically based ep's provide a number of great songs that come to life on this dvd including "brother" and "got me wrong," "no excuses" and the plaintive "nutshell" from jar of flies.

  re-visit this magical performance for the first time on dvd in dolby digital multichannel surround sound.

  this video features three performances not seen on the mtv broadcast including "frogs," "angry chair" and a brand new song, "the killer is me
 • kesinlikle nirvana'nınki ile birlikte en iyi unplugged konserlerinden biridir. öyle ki çalınan tüm şarkıların live kaydı stüdyo kayıtlarına tercih edilesidir, o derece.
 • bu albümün akustik gitar soundu unplugged serisi içerisinde ayrı bir yere sahiptir, çok çok başarılıdır. akustik gitar alıcaklara ve kayıtla uğraşanlara başlıbaşına bir referanstır.