şükela:  tümü | bugün
  • no roots ile piyasaya giren gelecek vaat eden hanım kızımız.
  • no roots diye aşırı derecede sevimli bir parçası var.
    https://www.youtube.com/watch?v=pudyukagqd4
  • fiona apple'ın güncelleme gelmiş hali, noğ ruts tabi ya, rutzz ulan!

ilgiyle izliyoruz ablam.
  • sesi hannah reid'ın ikizi olan kadın solist. radyoda ilk dinlediğimde london grammer'in yeni albümünden bir şarkı sanmıştım. değilmiş.
  • no roots şarkısı ile dikkatimi çekmiş alman kökenli çok tatlı* müzisyen.
  • son günlerde radyoda her sabah ofise giderken dinlediğim, dinlerken yoldan, arabadan soyutlanıp başka alemlere dalmanıza* neden olan no roots şarkısının solisti.
  • daha yeni çıkmış harika tatlı güzel bir şey olan müzisyen.şimdilik sadece no roots şarkısına ulaşabiliyorum, o da ayrı bi güzel böyle şarkılara garip tat katan müzisyenlere bayılıyorum.ayrıca klip de harika olmuş, insanı durduk yere youtube'a sokar bu gibi klipler.ama kız da güzel :)
  • 13 eylül 1993 doğumlu müzisyen. yarı alman*, yarı irlandalı*. sesinin ve güzelliğinin yanında no roots'un klibindeki tavırları da çok tatlı.
  • geçen gün radyoda denk gelen ve gece kafama takılarak uyutmayan no roots parçasının sahibi.

araç kullanırken shazam ile araştıramadım, sözleri de aklımdan çıktı fakat uyumaya yeltendiğim an geldiğinde yatakta kendi kendine düşünürken lafın lafı açması ritüelimde lanet olası beynim "kalk ulan araştır şu şarkıyı" dedi. önce ses tonunu hatırlamaya çalıştım ve florence + the machine mi acaba dedim, sonra kesin london grammar dedim ve hüsrana uğradım. radyoların playlist listelerine baktım ve yine bulamadım.
    en son artık beynimin bana bir oyun oynadığını, aslında böyle bir şarkının hiç olmadığını, yavaştan balataları sıyırdığımı falan düşünerek uyuyakaldım.

ertesi gün virgin radioda tekrar duymamla içine düştüğüm ruh halini anlayamazsınız sayın arkadaşlar. kafayı yememiştim sonuçta! öte yandan da spotify playlistime yeni ve güzel bir şarkı kazandırmıştım.

özetle gelecekte adını sıkça duyacağımıza inandığım müzisyen.
  • no roots isimli şarkısını pek beğenmiyorum fakat sırf klibindeki o tatlı hareketleri için her denk geldiğinde sonuna kadar izliyorum.

çogzel lan. :(