şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şubat ayında zorlu psm'de oynanacak müzikal. serenay sarıkaya “alice”, ezgi mola “kraliçe”, enis arıkan “tavşan”, şükrü özyıldız “şapkacı”, ibrahim selim “kral”, merve dizdar ise “kedi” rolü ile başrolleri paylaşacak.
  • serenay sarıkaya'yı canlı seyretmek için 223 lira bayıldığım tiyatro oyunu. beklenti çok yüksek.
  • masa arkadasımın davetiyle haberdar oldugum, bir kaç araştırma yapınca beni simdiden heyecanlandıran müzikal.
    laylaylom.

not:beklentim inanılmaz yüksek.*
  • fena halde patlayacağını düşündüğüm müzikalimsi şeydir... neden mi?

piyasada bol bol "ünlü"yle şişirilmiş oyun görüyoruz zaten, bu da onun 200tl'lik versiyonu.

bir kere ne broadway ne de west-end tarihinde "alice müzikali"ne dair bir şov yapılmadı. siz hangi hamurla insanlara 250tl bilet kesiyorsunuz hacı :d yani izleyeceğiniz şey muhtemelen hayatında ilk defa müzikal yazmaya çalışmış birinin danslı ve müzikli bir piyesi olacak.

müzikalin beste ve metin anlamında sığlığı yetmezmiş gibi bir de kadrodakilerin birkaçı dışındakiler ömründe doğru düzgün tiyatro oyununda oynamamış insanlar (üzgünüm serenaycım)

bunun üstüne aktör ve aktrislerimiz birer müzikal oyuncusu. (yersen) muhtemelen halk eğitim merkezinde şan, vibrato, solfej, entonasyon, dans ve bacak açma gibi bilimum hızlandırılmış kurslar aldılar ve hepsi inanılmaz kalifiye!

lütfen insanları "müzikal tiyatrodan" soğutmayın artık, (bkz: sidikli kasabası müzikali) gibi harbi işler istiyoruz.
  • hiçbir oyuna o kadar para veremeyeceğim için gidemedigim etkinlik.
  • mart öncesine doğru düzgün bir yer bulunamayan fahiş fiyatlı bir etkinlik. beklemek sizi etkilemiyorsa eğer mart ayı içerisine güzel bir yer bulabilirsiniz. biz aldık. eşek yüküyle parayı da verdik. pişman olmayız inşallah..
  • varosluk akan gosteri, yapmacik, tam turk işi.
  • katılamayacak arkadaşların biletlerine talibim. not:tercihen 2 bilet:)
  • plan değişikliği olabileceklerin uygun olursa biletlerine talibim.