• alicia keys ne yapmak, nereye varmak istemektedir.
  • küçük bir not, hollandalı altın gün isimli grubun versiyonunu dinlemektedir.
  • dinlediği versiyon hollanda türk karması altın gün grubuna aittir.

ne ayaktır bu altın gün diyenleri şuraya alalım.
  • ilkin başka bir instagram hesabında gördüğüm için montaj sandığım videodur fakat alicia keys'in kendi hesabına baktığımda cidden dinliyormuş. *
  • ajahajajs şok geçirdim neden böyle oldu ? kubat'ı da çok severimde yani bilemedim???
    alicia adinda hatun bir kişinin serin sularda sırt üstü uzanirken dinlediği kubat şarkısı seysii..
  • kubat’ın empire state of mind eşliğinde yüzmesi kadar absürt bir eylem. bir an hayal edin o bile olmuyor.
  • olayın enteresanlığı bir yana, vibe gibi vibe olmuş be . içimizi serinletti şu iğrenç, yarın çalışılacağı gerçeğini içeren pazar günunde.
  • daha önce belirtildiği üzere (bkz: altın gün) adlı güzide grubun icra ettiği versiyonu dinlemektedir.

grup hakkında bilgi vermek gerekirse 2 solist dışında diğer üyelerinin hollanda asıllı olduğu ve türkçe müzik icra eden bir grup diyebiliriz. türkiye sınırları içinde pek bilinmesede hollanda çıkışlı olmasının da verdiği avantaj ile yurtdışında kısmen popüler ve ünlü müzik festivallerine katılım gösteren bir grup.
  • video'da görünmüyor ama suyun kenarına soğusun diye karpuz koymuş, mangaldan sonra yiyecekler.
  • alicia keys halkalı şeker i dinliyor, yurdum ergeni de kubat in şarkısı yeaa diye geyik tutuyor. hadi bilmiyorsun, üstteki yazarlari okusan yine öğreneceksin. çağın en büyük hastalığı, herkesin derdi konuşmak, dinlemek degil. ama konuşursan bildiğini tekrar edersin, dinlersen yeni şeyler öğrenirsin. bunu bi idrak edin artık.
hesabın var mı? giriş yap