şükela:  tümü | bugün
 • efenim her an patlamaya hazır saatli bomba kıvamında hollywood setlerinde dolanmakta olan masum yüzlü genç yetenek diyebiliriz kendisi için. 20 temmuzda gösterime girecek yasak aşk filmini izlersek kraliçe rolünü pekala kıvırdığını görebiliriz. jude law'lı anna karenina'nın da oyuncularındandır. merak edenler için gelsin: (bkz: http://www.imdb.com/name/nm2539953/)
 • sukela bir guzellik.
 • bir ben mi varım bu güzelliği keira knightley'e benzeten bilmiyorum, ama gerçekten benziyor be sanki. neyse, konumuz bu değil. konumuz a royal affair filmindeki başarılı performansı. sahiden rolünün hakkını vermiş, kostüme yakışmış, güzel bir başlangıçla geleceğe ışık çakmış, maşallah.
 • yaklaşık 8 yıl önce sancılı şekilde ayrılmak zorunda kalmıştık. hala daha unutamadım ve bu gece birlikte olduklarıma rol yaptığımı anladığım oyuncu. bir insan bu kadar mı benzer arkadaş. içimi çok fena yaktı. daha bu entry i girerken ben onun nerede ve ne iş yaptığını çoktan öğrendim. ama olmadı be olmaz da artık. yine bize içip başkasının yanında uyanmak kaldı. çoktan içtik zaten o başkası da şu an uyuyor. ne boktan bi durummuş. nasıl bi film dedik neler yaptı bana iki saat içinde. haa film de royal affair ...
 • (bkz: a royal affair)'da danimarka'nın kraliçesi caroline matilda'yı canlandıran, oyunculuğunu beğendiyim 1988 doğumlu aktris.

  [http://www.sinemakulubu.com/…yal-affair-image01.jpg http://www.sinemakulubu.com/…yal-affair-image01.jpg]
 • takip edilesi genç aktrislerden... joe wright'ın anna karenina'sında tanıyıp sevdiğimiz isveçli aktris, bu sene olmasa da gelecek seneye damgasını vuracak gibi görünüyor. şu aralar setten sete atlıyor; bir amerikan filminde, bir ingiliz filminde rol alıyor; gişe filmlerinde de, bağımsız filmlerde de yer alıyor; bambaşka karakterleri kotarıyor. rol aldığı filmler kötü bulunmazsa sağlam bir filmografisi olabilir. gerçi kötü bulunsa bile daha çok ünlendiğinde/dikkatleri çektiğinde yeteneği de daha fazla yapımcı tarafından fark edilecek, o zaman da daha iyi filmlerde rol alacaktır. dileğim saoirse ronan ya da dokota fanning gibi arka arkaya dandik filmlerde rol almaması; rooney mara'nın izinden gidip iyi filmlerde sağlam-gelecek vaat eden yönetmenlerle çalışması. tabii bir de merkezdeki karakterin eşi/sevgilisi rollerine hapsedilmemesini de umuyorum.

  2014-2015'te karşımıza çıkacağı filmler:

  *ex machina
  *seventh son
  *son of a gun
  *testament of youth
  *the man from uncle
  *tulip fever
  *the light between oceans
  *the danish girl
  *adam jones

  edit:
  ex-machina'sını izledik. robot rolünde iyi bir performans ortaya koymuş. en önemlisi inandırıcı olmayı başarmış. robot olduğuna inandırıyor. film de başarılıydı. seventh son'ı izlemedim, pek ilgimi çekmedi. son of a gun filmi de suç türünün klişelerinden nemalansa da fena değildi, eli yüzü düzgün bir filmdi, ama ileride hatırlamam zor. alicia yüzeysel karakteri iyi oynamış ama işte, karakter epey yüzeysel çizilince pek önplana çıkamamış. testament of youth ise kariyerinin en iyi performanslarından bir tanesini içeriyor. savaş ve savaşın getirdiği acılarla büyüyen karakterin hakkını veriyor. diğer filmlerini de bu sene izleyeceğiz. the danish girl ile adaylık alabileceği söyleniyor. bakalım ne olacak. kariyerine başarıyla devam ettiği ise bir gerçek. bu arada tom hanks'li the circle ile sevgilisi michael fassbender'ın yapımcılığını/başrolünü üstlendiği assassin's creed filmlerini reddettiğini de belirtmek gerek. bu filmleri reddetti, çünkü bourne 5'te oynamayı daha çok istedi. şimdilik tek projesi bourne 5. bakalım nasıl bir karaktere hayat verecek.
 • michael fassbender ile gününü gün etmekte şu aralar.
 • çok acayip geliyor kendisi, önü zor kesilir.

  bizler için de iç açıcı esmer bir isveçli görmek her zaman güzeldir.

  önümüzdeki 20 yılın süperstarlarından biri olması beklenebilecek hollywood'un geç keşfettiği 88'li güzel.
 • ex machina ile tanıdığım süper sade güzelliği olan isveçli hanım kız. geleceği parlak olur mu bilemem ama bahsettiğim film ile gönlümü kazanmıştır.
  (bkz: üstün isveç teknolojisi)
hesabın var mı? giriş yap