şükela:  tümü | bugün
  • kıvırtmadan (bkz: kel aliço)
  • (bkz: ali candir)
  • (bkz: ali fevzi bir)
  • askerligi erman kunter ile ayni bolukte yapan ve asagidaki anida adi gecen eski fbli vasat guard.
    erman kunter'in agzindan:
    "askerde komutan alicoyla beni birer adim one cikarip sordu, "siz ne is yaparsiniz" diye." ben skorerim" dedim, komutan "ne ise yarar" diyince, "bana verin bi basketbol topu, her attigimi cemberden sokarim" dedim.komutan bir basketbol topu getirtti denemesini de yaptik bakti attikca atiyorum, "yeter" dedi alico'ya dondu. ayni soruyu alico'ya sordu , o da "bana verin bir basketbol topu, sektirmeye baslayayaim butun boluk gelse elimden alamaz" dedi. hakkaten onun da denemesini yaptilar alico onde butun boluk pesinde kislanin etrafinda donup durmaya basladilar, hala hatirlar gulerim.topu kaptirmadi ama..
  • gercek adi ali limoncuoglu'dur.
  • evet aliço demek top saklamak demekti. basketbolun biraz daha kolay olduğunu tahmin ettiğim, erman kunter in bir maçta 100 sayı atmayı başarabildiği dönemlerin zaman geçirme adamıydı. alır topu dripling yaparak yuvarlaklar, sekizler, onaltılar çizerek peşinde bi sürü insan kaçar dururdu. kariyer ortalamalarının 3 sayı, 1 asist 0.2 rebound oldugunu tahmin etmekteyim. ama topa sahip olma yüzdesi diye bişey olsaydı basketbolda, kralı olurdu bu istatistiğin diye de heryerde söylerim.
  • 1997 yılında "beni verme ellere" adli parcasiyla hit yapmis sonra kayiplara karismis boylu poslu sarkıcı idi.
  • aşk adam seçiyor adlı çalışmasıyla sahnelere geri dönmüş. bunca yıl fransa'daymış.
  • gocek teki başak restoranın sahibi ton ton amcamız rahmetli olmuş duyduk uzulduk ne de güzel sarımsaklı ekmek yapardı