şükela:  tümü | bugün
  • 8 aylık yavrusunu hastaneye öksürük şikayeti ile götüren, kaçak nöbetçi doktorun yanlış ilaç vermesi yüzünden ölen yavrunun annesinin çığlığı. ihmal sonucu ölen yavrusu için adalet arıyor.

https://twitter.com/…tatus/1162663237692866560?s=09
  • aylardır herkes yabancı uyruklu kaçak çalışan doktorların nöbet tuttuğunu yazıyordu, minicik bir canın gitmesi kimsenin umurunda değil mi?
  • 12 aylık evladı olan bir baba olarak kanım dondu. gülücükler saçan evladınızı hastaneye götürüyorsunuz ve cansız bedenini geri veriyorlar. hastane açıklama yapmıyor.
    canımızı hekimlere emanet ediyoruz. bu hekimlerin belli sorumlulukları var. eğitimini nereden aldığı belli olmayan yabancı hekimlere ne gerek var?
    dilerim hak yerini bulur. suçlular cezasını çeker.

aileye sabır diliyorum.
  • inanamıyorum. kaçak doktor nedir allah aşkına ben delirmeden biri söyleyebilir mi ?
  • kaçak doktor derken ?
    kaçak sigara gibi mi ?

insan hayatında ihmal olmamalı.

suçlular cezasını çekmeli.
  • umarım konu daha da dikkat çeker ve suçlular en ağır cezayı alır.
  • insanın içini sızlatan bir iddia için açılmış başlıktır. eğer iddialar doğru ise ihmali olanların daha beter acıları yaşaması için beddua edeceğim. şu güzel yavrucağın tertemiz kalbinin hatrına birileri harekete geçer ve acılı ailenin acısını bir nebze de olsa dindirir.
  • çok acı, sabır dilemek anlamsız. cok iyi avukata ihtiyaçları var. biraz biliyorsam grup bundqn sıyrılır çünkü. ancak garibimin ölüm nedeni ne onu hic bir yerde göremedim. antibiyotik alerjisi mi, enfeksiyon mu? o geceyi anlatan bir entry vardı ama onda da kopukluklar vardı.
  • büyük skandaldır. küçücük bir bebeğin hayatına mal olmuştur. annesi olayı yaymaya çalışmış kaç gündür ama yeteri kadar duyulmamış sesleri destek olalım lütfen. ama şunu da söylemeliyim ki istedikleri kadar ağır ceza versinler sorumlulara o yavrunun acısı dinmez giden geri gelmez. allah sabır versin ailesine.
  • (bkz: up) (bkz: up) (bkz: up) (bkz: up)