şükela:  tümü | bugün
  • super sistem ureticisi. ucuk renkli kasalara sahip deh$et workstationlar, laptoplar uretiyorlar. fiyatlari da rengi gibi ucuk cihazlar tabi. aliens official sponsoru olurlar diye umalim bakalim.
  • urettikleri cihazlarin uzerine alien amblemi koymalari da cabasi(bkz: i love you)
  • adamin agzinin suyunu akitan, yanisira adamin agzini fara$ gibi acik biraktiran guzellikte makineler yapiyor bu gencler. hatta bazi makineler terbiyesizlik mertebesinde oluyor.
    gidiniz gorunuz:

http://www.alienware.com/
  • gerçekten bi ufo nun içine girebilsem bile bu firmanın aletleri kadar etkilemez beni heralde.
  • müthiş bir dizaynı olan aletler bütünü. biraz fiyatları indirseler, bir de türkiye'ye getirseler de yesek*.
  • www.cgtalk.com üzerinden yarışma düzenleyen şirket
  • space black ve fusion red seçeneklerini birleştirerek masaüstü bilgisayar konusunda beni benden alan estetik harikası, şahane, mükemmel, hayvan, arıza, rahatsız *.....

deliler gibi satın alma isteği uyandıran tasarımlara sahip makineler satan yer..
  • o kadar abartı iyi tasarımları olmayan bir şirket.. buna nazaran düz kemik rengi bir kasa daha çekici geliyor bana misal... çünkü malum alien imgesi üzerine klişe ve kiç tasarımlar gözlemledim genel... parayı bastırınca çok daha iyi tasarımlı ve performanslı supercomputerlar alınabiliyor netekim.
  • telefon numarası 1-800-alienware olan oha kuruluş.
  • teknolojik olarak en son ne çıkmışsa, ürettikleri notebooklara ya da masa üstü sistemlerine koyan kuruluş. haliyle en pahalı bilgisayar markası.