şükela:  tümü | bugün
1470 entry daha
  • ah ah nerede o eski 11.11 indirimleri dedirten sitedir.yanlış hatırlamıyorsam 5 sene önce çark çevirip kupon kazanmak, saat başı alarm kurup 50 dolarlık çekleri 10 dolardan almak suretiyle türkiye'de 2000tl civarı olan ürünleri toplam 120 dolara almıştım.dolar da 2tl'nin altındaydı diye hatırlıyorum.şimdi dolar olmuş 3.85tl, satıcılar da çakallaşmış, ürünlerin fiyatını önce şişirip sonra indirmişler.velhasıl pek bir cazibesi kalmamış olayın.
  • 11.11 etkiliği başlamış e-alışveriş sitesi. kuponlar hakkında bilgi vermek isteyen bir yazar olsa harika olurdu. nasıl kullanıyoruz? etc
  • 80 dolarlık ürünlerin 0.80 dolar olacağını söyleyen ama 60 dolardan aşağı indirmeyen site.

ha 80 dolarlık başka bir ürünü 25 dolara sipariş verebildim. fiyat şişirme de değildi tarihçesine baktığımda
  • doların yüzünden soğuduğum site.
  • iki kuruş indirim için bugünlerde bulaşılmaması gereken site. satıcılar yoğunluktan dolayı kafadan 1 hafta sonra gönderiyor, hiç ulaşmayanlar da normalden fazla. strese girmeye değecek bir indirim yok zaten.
  • indirimleri bile sahte olan çin sitesi. qcy gibi büyük bir firma bu yaptığı olaydan sonra bir daha itibarini zor toparlar sanırım.

edit: imla
  • indirimlerinin hepsi henüz yansımamış site. indirim gözükmüyorsa bekleyin
  • dolar kurundan dolayı uzak durulan site..
    4 dolarlık birşey senin paranla 16 lira yapıyor. günlük asgari ücretin 3'de 1 kadar nerdeyse. mahfolmuşuz hakikaten.3 sene önce ne alışveriş yapardım oysa burdan.
  • yine yeniden 11.11 kandırmacası...

şu çançinçunların kendilerini zeki sanmasından iğreniyorum.
  • çok yüksek indirimler olduğu halde doların uçmasından kelli hiçbir şey alınamayan site.
    google chrome kullanıcıları "aliexpress alışveriş asistanı" uygulaması ile sitedeki herhangi bir ürünün 90 günlük fiyat geçmişini takip edebilir, kazıklanıp kazıklanmadığını idrak edebilir. bunun dışında resimden ürün taraması da yapılabilmektedir. ekran görüntüsü şöyledir
31 entry daha