• 11.11 etkinliğine 11 saat kalan e-alışveriş sitesidir. bu alışveriş sitesiniñ saat dilimi gmt -8dir*. yani türkiye saatinden* 11 saat geride.
  • ah ah nerede o eski 11.11 indirimleri dedirten sitedir.yanlış hatırlamıyorsam 5 sene önce çark çevirip kupon kazanmak, saat başı alarm kurup 50 dolarlık çekleri 10 dolardan almak suretiyle türkiye'de 2000tl civarı olan ürünleri toplam 120 dolara almıştım.dolar da 2tl'nin altındaydı diye hatırlıyorum.şimdi dolar olmuş 3.85tl, satıcılar da çakallaşmış, ürünlerin fiyatını önce şişirip sonra indirmişler.velhasıl pek bir cazibesi kalmamış olayın.
  • 11.11 etkiliği başlamış e-alışveriş sitesi. kuponlar hakkında bilgi vermek isteyen bir yazar olsa harika olurdu. nasıl kullanıyoruz? etc
  • 80 dolarlık ürünlerin 0.80 dolar olacağını söyleyen ama 60 dolardan aşağı indirmeyen site.

ha 80 dolarlık başka bir ürünü 25 dolara sipariş verebildim. fiyat şişirme de değildi tarihçesine baktığımda
  • iki kuruş indirim için bugünlerde bulaşılmaması gereken site. satıcılar yoğunluktan dolayı kafadan 1 hafta sonra gönderiyor, hiç ulaşmayanlar da normalden fazla. strese girmeye değecek bir indirim yok zaten.
  • indirimleri bile sahte olan çin sitesi. qcy gibi büyük bir firma bu yaptığı olaydan sonra bir daha itibarini zor toparlar sanırım.

edit: imla
  • uzaktan kumandalı arabaya batarya almıştım. yalan oldu gelmedi batarya . bir şeyler yazıyordu ingilizce ama son 2-3 gün ama gitti batarya yok o kadar ingilizcemiz. yorumlarda çok dürüst bir platform yorumları var. yani benim hala umudum var ama ne yapacağımı bilmiyorum.
  • çok yüksek indirimler olduğu halde doların uçmasından kelli hiçbir şey alınamayan site.
    google chrome kullanıcıları "aliexpress alışveriş asistanı" uygulaması ile sitedeki herhangi bir ürünün 90 günlük fiyat geçmişini takip edebilir, kazıklanıp kazıklanmadığını idrak edebilir. bunun dışında resimden ürün taraması da yapılabilmektedir. ekran görüntüsü şöyledir
  • 12.12 de de sözde indirim yapacak site...
  • 11.11 etkinliği bu sene baya fıs olmuş. hem satıcıların çakallaşmasından hem de dolar kurunun başını alıp gitmesinden dolayı. ama yinede türkiye'de iç pazardan daha ucuza ürünlere sahip. 3 senede sayısız alışveriş yaptım ve 1 2 tanesi hariç hepsi elime sorunsuz ulaştı. ve sorun yaşadıklarımda da ücret iadesi aldım . özetle 11.11 kampanyasının cazibesine kapılmayın pek bir esprisi yok ama normal zamanlarda gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap