şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 11.11 de alınabilecek önceden aldığım birkaç ürünü paylaşıyorum sizde memnun kaldıklarınızı mutlaka paylaşın

  not = 11.11 aslında aliexpressin başlattığı kampanyadır. n11in değil

  1-led ampül
  10w olanından aldım çok güçlü yanıyor. büyük tip duy için e27 olanından aldım. dediğim gibi daha önce aldığım ampüllerden çok daha iyi ve sağlam çıktı.

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/yuzo0qu

  2-led araba far ampülü
  fiyatı/performans olarak en iyi led xenonlardan birisi. 12 aydır abimin arabasında takılı sapasağlam çalışıyor üstelik fiyatı diğerlerine göre çok uygun.

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/cjmnyhvo

  3-wifi ve su geçirmez güvenlik kamerası
  çok basit bir şekilde güvenlik kamerası kurmanızı sağlıyor. tek yapmanız gereken kamerayı wifi ile internete bağlamak, kameraya 12v adaptörlü güç kablosunu bağlamak ve sd kart takmak.

  kamerayı 7/24 dünyanın her yerinden izleyebiliyorsunuz. üstelik geçmişe yönelik de kayıt yapıyor 32gb sd kart ile son 3 günü izleyebiliyorsunuz.

  kayıt kalitesi oldukça yeterli düzeyde ve geceleri zifiri karanlık olan yerde bile kayıt yapabiliyor çünkü gece görüş özelliği karanlığı algıladığında otomatik aktif oluyo.

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/b1cwixxk

  4-kz ed2 bass kulaklık
  malzeme kalitesi diğer çin kulaklıklarına 10 basar. ses kalitesi de çok çok iyi. zaten çok satmasının sebebi bu alanlar genelde memnun. ben kardeşime aldım aylardır kullanıyor sapasağlam ve memnun.

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/ca4kxwam

  5-ugreen şarj kablosu
  kaliteli ve kalın bir şarj kablosu. gerçekten kalın neredeyse serçe parmağım kadar. ugreen gibi bi markadan da böyle kablo beklenirdi zaten

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/cujbcucs

  6-full otomatik multimetre
  voltaj aralığı seçmenize gerek yok tamamen otomatik sadece doğru veya alternatif akımı seçmeniz yeterli. üstelik oldukça küçük bir multimetre ama çok kaliteli hobbyci elektrikçiler için ideal. : )

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/2za1hrw

  7-lastikli ayakkabı bağcığı
  ayakkabı bağlamayı sevmeyen tembeller için yapılmış ürün. spor ayakkabılarıma bağladım ve hiç bağcıkla uğraşmadan direk giyip çıkartabiliyorum gerçekten çok rahatlık veriyor insana. üstelik 1 dolara almıştım her rengi var.

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/buxoi8ou

  8-usb bluetooth adaptörü
  bluetooth özelliği olmayan bilgisayara bluetooth özelliği kazandırıyor. dosya alışverişi veya masaüstü pcye bluetooth kulaklık bağlamak için kullanıyordum. hala pcye bağlı durur işe yarıyor

  link : http://s.click.aliexpress.com/e/brhdiiv2