şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: alejandro)
 • şu görüntü burada dursun:

  https://i.hizliresim.com/qwby3w.jpg

  bu ergene bu lafları yedirmek farz oldu.

  not: buraya editler gelecek.

  edit1: sanırım sadece bu edit bile yeterli olur bu iki yüzlü otoban kenarı gediklisinin ne mal olduğunu anlatmak için:

  (bkz: #69244215)

  bunlar böyledir işte, kendileri her türlü boku yiyecek ama hep başkalarına bok atacak. şimdi gidip köşede kudurabilirsin...

  edit2: dediğim gibi bunları böyle göt ettikçe ad hominemden başka bir bok yiyemeyip sallarlar da sallarlar. trollmüşüm ben. hahahaha ulan ya. ulan bunların %90'ı bunun gibi ezik dingillerden oluşuyor işte. başkasına laf atarken iyi, sonra o entryni alıp götüne soktuklarında ağla da ağla otoban kenarı sever seni. troll dedi ya hahaha haha...

  edit 3: bu çocuğun engelini kaldırmıştım aylar önce şu anda başlıklarda gezerken bazı entrylerde bi güzel sövüyorum, kim lan bu, bu seviyedeki bebeleri kim alıp da burada entry yazma hakkı tanıyor falan diyorum kendi kendime ve bi bakıyorum altından bu çıkıyor. adamın damarlarında var kalitesizlik yapacak bir şey yok. daha ismini görmeden entrysindeki iğrençlikle kendini belli ediyor.
 • yazık kimin çocuğuysa.
 • (bkz: #70872569)

  yemin ederek beşiktaş'ın tiner koktuğunu iddia etmiş.

  mecidiyeköy sidik ve bok kokuyor, otoban kenarı ise lağım. tavsiyem hazır beşiktaştayken biraz tiner alıp söylediğim yerlere döksün yoksa zehirlenecekler.
 • hala bu yaşam formunu engellemeyip takip edenler var demek ki. oğlum yazık biz daha önce nasıl bir akış tutulması yaşadığını. açın okuyun biraz önceki entryleri başlıktaki. adam uçuk hacılar uçuk. sokaktaki köpek gelip size çoksa onu bile daha çok kale alın benden söylemesi. ben aylar önce engellemişim keşfedip size de tavsiye ederim.

  edit: ayrıca fb başlıklarından çıkmayan bir trolldür kendisi. yalamayı sever.
 • ahahahahahahaha

  (bkz: engelle)