• sınırlı saatlerde salonda bulunan üyelere yardımcı olması gerekirken, telaşla 'soğumamam lazım,' deyip müşterinin setinin arasına girerek darlayan spor eğitmenlerinden.

önceki yıl, kankası baran saya ile salondaki köşe kapmaca geriliminden ikrah getirip salonu terk etmiştim. geçen hafta mekanın internet sayfasına baktım ki kadro değişmemiş. pandemi döneminde kendilerine çeki düzen verip vermediklerine emin olmadığım için evime yakın sports factory'ye üye olmak istemedim.
  • sports factory‘nin başarılı/bilgili fitness eğitmeni. çoğu spor eğitmenin yaptığı gibi ezbere, kişinin istek ve fiziksel durumlarından bağımsız programlar hazırmak yerine; üyelerini dinler, tanır, anlar ve ona göre zevkli, motive edici, kişinin sınırlarını zorlayıcı programlar hazırlar. bunun yanında, doktorların fark edemedikleri hastalıkları 1 sene önceden tahmin edebilme ve üyelerini ona göre yönlendirebilme **gibi psişik özelliklere sahiptir.*
  • bilgisine güvendiğim, tecrübeli ve ilgili bir fitness eğitmeni. kendisiyle çalıştıktan sonra aldığım sonuçtan çok memnunum.
hesabın var mı? giriş yap