• alim hoca.

bilinen adı alim hocadır. kütahya'da herkes alim hoca'yı tanır. çünkü mecliste kütahya için yırtınan tek adam odur. mhp milletvekilidir. dur durak bilmeden kütahya halkını bilinçlendirmeye çalışır. şöyle düşünelim, bir gün sözlüğe girse, bu kütahyalı yazarlar nerede? bu şehri neden tanıtmıyorlar diye araştırma yapar.

gün itibariyle babasını toprağa vermiştir.
  • 30 mart seçimlerinin muhtemelen en büyük sürprizi olacak milletvekili, kütahya belediye başkan adayıdır. akp'nin yüzde 62, mhp'nin yüzde 16 aldığı 2009 seçimlerinden sonra, kaybedilmesi akp tarafından imkansız gözüken kütahya'da, çok şaşırtıcı bir zafere imza atacaktır. bu muhtemel başarıda, kendisinin tbmm'de "en çalışkan milletvekili" seçilmiş olması kadar, akp'nin mevcut belediye başkan adayını değiştirmesi, chp'nin koftiden bir aday çıkararak alttan alta kendisini desteklemesi, hepsinden de önemlisi kütahya'nın on yıldır, bölgenin diğer illerine oranla küçülmesi, istihdam alanlarını yitirmesi bulunuyor. alacağı en kötü oy yüzde 40 olur.
  • 23.dönem kütahya milletvekili.
    öğretim üyesi; çukurova üniversitesi ziraat fakültesi tarım makineleri bölümü'nü bitirdi. yüksek lisans ve doktorasını çukurova üniversitesi fen bilimleri enstitüsü tarımsal mekanizasyon anabilim dalı'nda tamamladı.
    çukurova üniversitesi ziraat fakültesi'nde öğretim üyesi olarak görev yaptı. 1991'de tarımsal mekanizasyon anabilim dalı'nda doçent, 1997'de tarım makineleri bölümü'nde profesör oldu. dumlupınar üniversitesi mühendislik fakültesi'nde öğretim üyeliği, dpü'de senato ve yönetim kurulu üyeliklerinin yanı sıra endüstri mühendisliği'nde bölüm başkanlığı görevlerini yürüttü. dpü simav teknik eğitim fakültesi dekanlığı ve dpü rektör yardımcılığı görevlerinde bulundu. bilimsel alanda, 39'u uluslar arası olmak üzere, toplam 145 makale ve bildiri, 12 kitap ve bunun dışında da ayrıca birçok yayını bulunmaktadır.
    iyi düzeyde ingilizce bilen ışık, evli ve 3 çocuk babasıdır.

doldurmak için başlığı girmiştim ama çoktan ukte verilmiş bu yüzden belirteyim. ukteyi veren: burky
  • oldukça agresif bir seçim kampanyası yürütmektedir, bu başlarda kendisine avantaj sağlasa da, seçimlere uzun zaman var ve kütahyalı çabuk alışır, hemen bıkar.
  • yabana atılmaması gereken belediye başkan adayı. her ne kadar az farkla kaybettiyse de ak parti'nin kalesi bir şehirde, chp+cemaat desteği iyi çalışmıştır.

kütahya, onun kadar olmasa da izmir'e benzer. izmir'de malum, chp odunu veya tuzluğu koysa seçtirir. düne kadar benzeri, kütahya için de söylenebilirdi ancak alim ışık bu paradigmayı şöyle bir salladı.
  • alim hoca olarak bilinir. kaba tabirle ziraatçi olması bakımından kütahya'daki çavdar için bir çalışma yaptırsa muazzam olur.
  • artık paramız kadar harcayacağız diyen başkan.

keşke yeni iş imkanları sağlayacak, üretim yapacak yatırımcıları kütahya'ya çekebilsen sayın hocam. kabuğuna çekilip eldekiler ile idare edeceğiz deme sakın hocam. kütahya'nın makus talihini yırtıp çöpe atması gerekiyor. o nedenle ne kadar kapı çalınır, kütahya için çabalanırsa o kadar iyi olur. hem devletten hem de özel sektörden insanların kütahya'ya çekilmesi lazım. eskişehir ve afyon'un yanında köy olmak üzereyiz.

kaynak
  • kızını belediyeye yerleştirdikten sonra "bunda bir sakınca var mı?" diye açıklama yapan kütahya belediye başkanı.

sebep olmaksızın trafiği tersine çevirerek tüm esnafın sinek avlamasına neden olmuştur.
    şehrin göbeği olan vazoda zaten trafik sorunu varken vazoyu genişletip yolları tek araç genişliğine çevirerek kütahya'da istanbul trafiği yaşamamıza vesile olmuştur. büyük adam.
    4 yıldır işe yarar tek bir projesi yok.
    hizmet için geldiğini söyleyip sadece kendi cebine hizmet etmiştir. seçimlerden sonra beverly hills'deki villasında yaşamaya gider muhtemelen.

kütahya'ya gelmiş geçmiş en kötü belediye başkanı olarak tarihe geçmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor.
  • kendisi burayı okuyorsa ona nacizane tavsiyem şehrin temizlik ve tertibine ayrıca yatırımlarına devam etmeli. kendisini şahsi olarak seviyorum. umarım yolu bahtı açık olsun
  • son katıldığı dpu öğrenci buluşmasında beğenmeyen kütahyadan gidebilir diyerek kütahyayı ihya eden öğrencilere bakışını göstermiştir.
hesabın var mı? giriş yap