şükela:  tümü | bugün
 • isp. yemek*
 • tarabya sahilindeki balık lokantası.
  coğrafi koordinatları burger king ve hsbc arasında, tarabya parkı karşısında.
 • mekan güzel.
  soğuklar iyi.
  ara sıcaklardan aşık olduğum kalamarı beğenmedim açıkçası. farklı bir tadı vardı sanki.
  soğuk ve ara sıcaklardan sonra bir şey yemeye halim kalmadığı için balıkları nasıldır bilemiyorum.

  mekan güzel ya, o yüzden yanınızda bolca para bulundurun giderken. hah ondan işte.
 • geçen buradaydık, iki kalamar gerdan bi rakı. müdavimiyiz yani. 320 tl hesap geli. pahalı diyemem ama garsonu çağırdım dedim nedir bu. dedi abi yanlışlık var kuveri yazmamışız fatura oldu 360 kağıt.

  yani pahalı diyemiyorum da adama dedim sen dalga mı geçiyosun şurda iki balık bi rakı. bu ne fatura kardeşim. içimden de diyorum lütfen pahalı de.

  abi, diye başladı, her şeye, her şeye rağmen çok pahalı diyebilir misin?

  diyemem dedim. yalan söylemeyi hiç beceremem. diyemem, gerçekten çok pahalı değil. kız da yanımda beni kesiyo ne yalan söyleyeyim.

  garson bana doğru eğildi. abi salatayı jumbo yemişiniz, 400 tl hesap ödeyeceksiniz.

  pahalı diyemem ama biraz da yani nasıl diyeyim, bir çıkıntı hissettim ama bakın, gerçekten hiç pahalılığı yok. süper mekan.
 • istinasız her hafta 2-3 kez yemek yediğim restoran. fiyatları tarabya'da ki diğer muadilleri ile hemen hemen aynıdır. yani, ne çok tuzlu, ne de uygun. ben sürekli gittiğim için fiyat konusunda gereken cömertliği görüyorum. şayet mekanın müdavimlerinden olursanız, size sunulan ikramlarla bile kilo alabilirsiniz.

  eşinizle veya kız arkadaşınızla gitmenizi tavsiye edebileceğim tarabya lokasyonlu mekan.

  mezeleri lezzetli fakat çeşit çok fazla yok. ara sıcakları oldukça lezzetli. balıklar taze ve güzel pişiriliyor. garsonlar ilgili ve sıcak kanlı.

  tanım: tarabya'da bulunan balık restoranı.
 • fiyat ve kalite konusunda acayip saçmalamalarından sonra kapanan, bir aralar müdavimi olduğum mekan, müdavimler varsa ileride daha salaş ama çok daha keyif alacakları melisa balık'ı tavsiye ederim