• 1998 doğumlu yetenekli bir oyuncu. anladığım kadarıyla murat boz ile hiçbir bağı yok ancak birlikte reklamlarda oynamışlar. neden araştırdıysam manyak gibi!
  • buralar yakında çok değerlenecek,uçacak uçacak...
  • dünya tatlısı bir genç kızdır, dahası candır... sosyal konulara ilgilidir, gerektiğinde tepki göstermeyi iyi bilir.
    kendisine vermiş olduğum söz neticesinde * dizisini izledim *** ve saçını başını yolmak istedim...
    hakkında yazılanları okudukça onun adına seviniyorum, demek ki iyi oynuyor ve insanları inandırabiliyor.
    umudum ve dileğim kendisini ve çizgisini bozmadan ilerlemesi yönünde...
  • peri gibi.
  • annesi rus olduğu için bu kadar güzel olması normal olan ergen.
  • cansudan daha güzel olduğunu düşündüğüm, yaşı henüz küçük olmasına rağmen oyunculuğu iyi kıvırdığını söyleyebileceğim ergen kızımızdır.
  • annesi rus babası bulgaristan göçmeni türk olan güzel oyuncu. oyunculuğunu da çok beğendim. hele ki yaşına göre müthiş. buradan yürür gider gibi geliyor. yolu açık olsun.
  • yaşına göre gerçekten harikalar yaratan güzel, yetenekli arkadaşımız.izleyenlerin senden nefret etmesini sağlamak gerçekten çok zordur ama alina bunu gayet iyi bir şekilde başardı.şahsen ben hazal'dan nefret etmiyorum.aksine bayılıyorummm.dizideki favori karakterim.insanların çoğu cansu'yu seviyor ama ben o kızı çok gıcık buluyorum.o ne öyle mıymıy, sevgi pıtırcığı gibi.
    her neyse alina gerçekten çok başarılı ve çook güzel.yolu açık olsun, güzel işler onu bekliyor.
  • burak tozkoparan ile beraber paramparçanin basarili genc oyuncu kadrosunu olusturuyorlar. dizi`deki yetersiz genc oyuncu kadrosu icin bkz : leyla tanlar ..
    alina boz `un ozellikle dramatik, psikopat, sorunlu ergen rolunu basariyla cizmektedir. illeride kendisinden cok duyacagimizdan eminim. umarim hep dogru projelere denk gelir.
  • paramparça dizisindeki sorunlu hazal karakteriyle büyük beğeni toplayan 1998 doğumlu oyuncu. kendisi moskova doğumlu ve aynı zamanda bir rusya vatandaşıdır; zira annesi de bir rustur. babası da bulgar göçmeni bir türk olan alina, 7 yaşına kadar rusya'da yaşamıştır. bu nedenle iyi seviyede rusça bildiği belirtilmektedir.

instagram hesabı için - https://www.instagram.com/alinaboz/
hesabın var mı? giriş yap