• ben bu kız ile ilgili iyi şeyler düşünüyordum. genç ve güzel olduğu halde yaşıtları gibi daldan dala takılmıyordu. yıllardan beri sezen aksu'nun oğlu ile birlikteydi ki adam ona göre baya yaşlıydı. seviyor demek ki diyordum. ayrılığın üzerinden günler geçmişken* ülkedeki en olmayacak kişiyle sevgili oldu. hadi biten ilişkine saygın yok okey de kendine de mi yok. adam ülkenin tüm güzellerini sırayla elden geçiren bir tip. ülkenin zamparalık madalyası bunda.
    sende mi değişecek bu durum yani? ilk günden birlikte kucak kucağa fotolar bir şeyler.

yani ünlü değilim, zengin değilim, dünya güzeli değilim. şu halimle kapıma gelse şu adı neydi işte unuttum adını umut mu ne, siktir git derim. terlikle kovalarım.

edit: entry debe olduğuna göre bir ekleme yapayım. yol yakınken dön kızım, aptal olma. hayır çirkin bir de. bize güven, kaç kurtar kendini. sonra dalga geçicez çünkü biz demiştik diye. hırs yapıp nikah masasına oturtursan da olmaz o iş.

evlenme editi: anlaşmalı 6 ay diyorum. inşallah çocuk yapmaz şu dağ kaçkını tipten. genlerine yazık.
  • kendisini şahsen tanımıyorum. güzel olduğunu ve oyuncu olduğunu biliyorum herkes kadar. benim dikkatimi çok genç ve güzel oluşu üzerinden kendisine yaptığı haksızlık çekti.

bu kızımız 25 yaşında. zaten bildiğimiz kadarıyla son 4 yıldır sezen aksu'nun oğluyla birlikte. ondan ayrılır ayrılmaz da ünlülerin sevgilisi umut evirgen'le birlikte olup evlendi. şu gencecik yaşında, bu kadar üst üste ilişkiler, evlilikler, bu yalnız kalamama olayın nedir alinacım senin? güzel kadınsın yalan yok su gibisin maşallah, para kazanıyorsun, popülariten var. illa bir erkek olacak hayatımda, ben erkeksiz yapamam tavrın neden? sen daha kendini yeni yeni tanıyabileceğin yaşlara gelmedin bile. kadınların hayatı biraz otuzdan önce otuzdan sonra diye ayrılabiliyor. kendini yalnız mı hissediyorsun, özgüven problemlerin mi var, baba sorunun mu var, nedir yani. bir de evlendiğin adam namı ilişkiler konusunda kötü olan birisi. daha kariyerinin başında kendin hakkındaki algıyı niye değiştiriyorsun?
    konumuz değil ama aynısını serenay sarıkaya'da yaptı. cem yılmaz'dan önce ve sonra sorun bakalım insanlara serenay'ı. algılarında nasıl değişimler olmuş.

benim haddime değil ancak bütün genç kadınlara bu vesileyle şunu söylemek isterim:
    önce kendinizi sevin, yaşama dair ne istiyorsunuz neye ihtiyacınız var belirlemeye çalışın. erkeklerin peşinde bu kadar sürüklenmeyin. ilişkiler yaşayın elbette ama bu kadar sevgi açlığı yaşayıp da, tutulup kalmayın. gerekirse psikolojik destek alın. hiç olmadı günümüz yöntemlerine katılın. yogadır, nefes terapisidir artık ne varsa. sakin olun aşklarım, bir oturup nefeslenin önce hayatın tadını çıkartın.
  • an itibari ile umut evirgen ile evlenen oyuncu. yaklaşık dört yıldır mithat can özer ile birlikteydi. ayrılır ayrılmaz da umut evirgen'le yeni bir aşka yelken açtı. umut evirgen ise; tuba büyüküstün, serenay sarıkaya, melisa şenolsun gibi ünlü kadınlarla ilişki yaşamış bir adam. tipi de töbe estağfurullah bir şey. yolda görsem, dönüp de bakmam öyle yani. nedense tüm ünlü hanımlar kendisi işletmeci-yönetmen diye onda bir şeyler bulabiliyor. ancak kendisi an itibari ile senesini doldurmayan ilişkide evliliğe gidiyor. alina, zarif bir kadın buna okeyim de umut'ta ne buldun ablacım sen?

nihal'i harcayacaklar matmazel.
  • bu gelinlik modelini giymeyen bir devlet bahçeli bir ben kaldık.
  • annesi rus olduğu için bu kadar güzel olması normal olan ergen.
  • ben bu kızın asil biri olduğunu falan sanırdım, ancak son dizi senaryosu seçimi* sonrası, en son da umut sevişgen'le takılmasını duyduktan sonra pek zeki ve asil olmadığına kanaat getirdim.
  • yaşananlara karşın, çalıştığı kanala rağmen susmamış; yüzü kadar kalbi de güzel olan cesur insan. birçok muhalif görünümlü insanın yapamadığını yapmıştır. bravo!

görsel

görsel 2
  • annesi rus babası bulgaristan göçmeni türk olan güzel oyuncu. oyunculuğunu da çok beğendim. hele ki yaşına göre müthiş. buradan yürür gider gibi geliyor. yolu açık olsun.
  • aptal kadınlar kervanına umut evirgen in sevgilisi olarak katılmış oyuncu.

hiç mi akıl yok arkadaş bir insan kendine koleksiyona katıldı dedirtir mi ?aşkından öl ama umut evirgen gibi bir adam yüzünden böyle bir etiket alma.

herif tipik tatlı su yılanı,ünlü ve paralı olmasa sıradan insan olsa kimse yüzüne bakmaz,şu teselli arayan ünlü kadınlar bunda ne buluyor,anlamıyorum.

azıcık açın gözünüzü artık bu adam sizin gibi kadınları sömürüyor.tabi tanımam,etmem dışardan bakınca böyle görünüyor ya da ne yaparsanız yapın sabah sabah bana ne ya?
  • umut evirgenle evlenmesine çok üzüldüm bana ne oluyorsa. ama o kadar uzun ilişkiden çık sonra en olmayacak adamla kısa bir sürede evlen, tuhaf.
hesabın var mı? giriş yap