şükela:  tümü | bugün
  • henüz alınmamış olandır.
  • aynı başlığı tekrar tekrar açmak. ahaa burada yapılmışı var (bkz: duyulmuş en güzel iltifat).
  • aldığım değil de duyduğum en güzel iltifat :

'' çok güzel karısınız hanımefendi''

(bkz: sarı mercedes)
  • geçtiğimiz nisan ayı başları izmir'de güneş yüzünü göstermiş.hadi dedim 6 aylık çocuguma biraz hava aldırayım gezdireyim.saat kulesi civarında çekirdek aile oturuyoruz endonezyadan geldiğini öğrendiğimiz 2 erkek 8 bayandan oluşan turist kafilesi de yanımıza oturdular,baştan şöyle bir konuşma geçti aramızda

turistler- can we sit here?
    ben- sure
    b- whats ur nationallity?
    t-indonesian
    b- nice
    t- do u know?so so far from here
    b- yeah i know

turistler yanımıza oturup ;bir kısmı da ayakta durdu tabi

t- can we takin photograph together
    b- ok

işte bunlar peynir diyin gülümseyin filan derken sadece ben hanım ve çocugun fotograflarını çekmeye başladılar.daha sonra içlerinden bir bayan kızımı göstererek

t- girl or boy
    b-girl
    t-so beautiful girl
    b- thanks.

başka bir bayan gelerek

t1- so so beuatyful princess but do u know why??
    t2- why?
    t1- coz her father so so handsome really really very handsome.
    b- (bkz: cevab veremedi)

gülümsedim sadece çünkü çekik gözlü güzel endonezyalı bayanlar tarafından beğenilmek hoşuma gitti.
    kadınlar baya yürek yemişler sanırım hanımın 1 metre yanında dediler bunu.
    daha sonra turistler gidince hanıma ukalalık yapıcam ya eşime dedim duydun mu ne dediler (böbürlenerek)
    hanımın cevap anında geldi.
    - aman duydum ne kıskanıcam allahın çekik gözlü endonezyalısını!
    - kızım bunlar için endonezya'ya tayland'a gidenler var bunun turizmi var biliyonmu sen (sırıtarak)
    -şansını fazla zorlama istersen.!!

bu da böyle bir anımdır.
  • -sen benim icin pırlanta gibi bi kızsın. senle ilerde evlenicem.

14 yasından beri sevdigim, 17 de sevgili oldugum, altı ay sevgili kaldıgım, degil opusmek koklasmak, eli elime degmemis ilk sevgilim soylemişti. kendisi asırı capkın bi cocuktu, gormus gecirmis.
    ilk tanıstıgımız yıllarda asırı muhafazakarım, kimseyle cıkmıyorum diye dalga geciyordu benle.
    bu işler boyle..

tılsımını yitirmiş gul guzelliginden temennim herkes kurtarsın kendini:)
  • - beş japona yetecek kadar göz var orada, millet aç aç.

ahahha ya yerim*
  • "senin yüzünde entellektüelliğin verdiği bi duruluk var."
  • bana eski esim soylemisti:

-sana hayranım. cok zor seyler yasadın. hala dimdik ayaktasın. acayip agırbaslı, sevimli bi cimcimesin. basına gelen tatsız seyler de insan iliskilerinde asırı yumusak baslı ve iyi kalpli olmandan. kimsenin corbasından bi kasık calmadan neler neler basardın. sen benim melegimsin. sen benim nesemsin. o bıcır bıcırlıgını oyle cok seviyorum ki. sen olmasan hayatta cok sıkılırdım.
  • 10 yıldır yalnız olan eski sevgilim, şimdi ki dostum, ailemin bir parçası ' sen hayatıma anlam katan bir tutam tuzsun' derdi bana. bir tutam tuzun etkisini hepimiz biliriz.
  • "ı think you are too beautiful and smart for being only friends..."
    as bayraklari as as.