şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ben çok küçükken babama bakkaldan jilet almıştım doğumgünü hediyesi diye. bi de defter kabiyla kaplamistim. ne tepki vermisti hatirlamiyorum ama şimdi düşünunce oldukça manyakca geliyor.
  • duvar saati. evet o mal bir arkadaşım değil. bizzat benim. zaten dünyada boktan hediye alma konusunda ilk 3'e rahat girerim. hatun kişisi ile 1 aylık birlikteliğimiz var. selfi sikkosu moda olmadan önce kendi kendimize elimizi uzatarak çekildiğimiz bir resmi saat resmi olarak seçmiştim. o boktan hediye için 5, onu hatırladığım için 15 defa sövüyorum kendime.
  • ışıldak. 24+3. ledli.
  • kütüphaneden ödünç alınan bir kitap. jules verne'den dünyanın merkezine yolculuk.

altıncı sınıfta yılbaşı çekilişi yapmıştık. bana hediye alması gereken çocuk ailesinin hediye al diye verdiği parayı yemiş, bana da kütüphaneden ödünç aldığı kitabı getirmişti.

ders çıkışı zaten okudum diye kütüphaneye geri verdiydim.
  • 18 yaşına giren arkadaşıma peluş at almıştım. g.tünü sıkınca kişniyordu. kız mutlu oldu ama.
  • lise yılbaşı çekilişinde verilen korsan cd. *
  • ilkokul ortaokul boyunca kimin dogum gunu varsa kirtasiyeden (herkes ayni kirtasiyeden aliyor) biblo alirdik birbirimize kuslu mu ararsin, cicekli mi?

dolabin ici sacma ve birbirinden alakasiz biblolarla dolu.
  • (bkz: hayatım)
  • kıravat iğnesi...

kıravat iğnesi mi kaldı lan?
  • yakin arkadastan alinan:

(bkz: don)