şükela:  tümü | bugün
  • inegöl'de hava kirliliği var diyenlere "gidin keles'te yaşayın orada hava temiz" tarzı bir cevap vermiş belediye başkanıdır.
  • iki dönemdir inegöl belediye başkanlığı yapmakta olan, üçüncü dönem için de adaylığını açıklayan kişidir. iyi bir insan ve vizyonu geniş olmasına rağmen son siyasi gelişmeler * sonucunda kazanma ihtimali azalan kişidir.
  • 34.222 worldpuanı olan inegöl belediye başkanı. * *
  • bursa büyükşehir belediye başkanı olmuştur.. artık bursa düşünsün, gerçi altependen sonra kim gelirse gelsin fark etmez.*

genel olarak yaptıgı hizmetler projeler tartışılır. inegöl gibi gelişen bi şehri iyi yönetememiştir.
  • bursa büyükşehir belediye başkanı olmuş, inegöl'ü bitirdiği gibi bursa'yı da bitirecek. bursa artık inegöl mafyasının hegemonyasına girecektir. inegöl'de bursa-inegöl hattını özel sektöre yem etmiş, kent içi ulaşımı felaket hale getirmiştir. inegöl'de bukart bile geçmemektedir.
    inegöl şehir için ulaşımını dahi mafyatik tiplerin elinden alamamıştır. inegöl'ün tamamına sorun adamın ilçeye yaptığı bir proje yoktur. ilçedeki çarpık kentleşme kendisinin eseridir.
  • yine bir inegöl belediye başkanı büyükşehir belediye başkanı yapıldı. inegölde hiçbir sorunu çözememiş bir başkan acaba bursa'ya ne gibi katkı sağlamasını bekliyorlar anlamış değilim açıkcası. hayır yani bursayı inegöle bağlayın hepten rahatlayalım bizde.
  • inegöl gibi kendi sorunlarından ve taşralığından kurtulamamış küçük bir ilçeyi adam edemediği için türkiye'nin en büyük sanayi kentinin başına getirilen şahsiyet.

aceleyle, liyakata değil sadakate dayalı alınmış abuk subuk bir karar. altepe'yi bile aratacak..
  • bursa büyükşehir belediye başkanı olarak birden 5 level birden atlamış kişi.
  • şöyle bir tweet sahibi kişidir: https://twitter.com/…as70/status/340534436418428928

--- spoiler ---

"türkçe olimpiyatları'nın bursa ayağı atatürk stadında başladı.müthiş bir ortam,emeği geçenlere sonsuz teşekkürler"

--- spoiler ---

tabii ki silinecek, o zaman da buradan görebilirsiniz: https://i.hizliresim.com/7yd43l.png
  • evet.
    kendisi bursa'nın yeni büyükşehir belediye başkanı olmuş.
    inegölden gelmiş.
    inegöl fetö'nün en önemli kalelerinden biriydi.
    yukarıda bir arkadaş türkçe olimpiyatları ile ilgili tweetini paylaşmış.

o tweeti de henüz bugün silmişler.

kendisinin şöyle güzellemeleri de var.
    1)
    2)

2. verdiğim örnekte kosova'daki mitroviça eğitim kurumu öğrenci yurduna bakalım;
    kosova'daki bu eğitim kurumu, inegöl'deki fetö destekçileri tarafından finanse edilmiş.
    fetö'de sistem böyleydi.
    her ilçe durumuna göre bir ya da birkaç eğitim kurumunu finanse ederdi.
    inegöl'e de burası düşmüş.

"fetöcü" olarak anılan recep altepe'nin yerine gelen isme bakın.
    vallahi akp fetö ile efsane(!) mücadele ediyor.

tebrikler.

not: şu yazıyı da okumanızı isterim.
    yazıda soyadı "aktaş" olan bir karı koca geçiyor. acaba diyorum, yeni belediye başkanımızla bir akrabalıkları olabilir mi? bana olabilir gibi geliyor.