• bursa’da bu adama oy verecek insan net vatan hainidir.

akp belediyesi yıllarca bursa’nın anasını sikti. en borçlu en pahalı belediye haline getirdi. bursaspor küme düşme yolunda. eğer tüm bunlara rağmen bu yobaz, cahil sürüsüne oy atacak varsa benim gözümde vatan hainidir.
  • findik faresi gorunumlu kakalak bir yavsagin teki.

allah bunun cocugu esi olana sabir ve akil versin.
  • "30 ağustos toplumun tümünü değil, belli bir zümreyi ilgilendiren bir gün, tatil olmasına gerek yok." demiştin. bunun cezası kesilmeyecek mi sanmıştın hadi bakalım yaylan inegöle.
  • "hangi esere bir padişahın adını verdin" diye bir ibare var konuşmada. uyandırayım; nilüfer ilçesindeki en büyük bulvarın ismi "fatih sultan mehmet bulvarı".
  • bursa’nın çomar yuvaları olan inegöl ve gürsu’dan tulum çıkardığı için o koltuğa oturabilmiştir. ya şu inegöl’ü ayıramadılar bursa’dan bir türlü.
  • bursalıların atatürk'e olan nankörlüğüdür. yeşil bursa'yı kara bursa'ya çevirecek olan belediye başkanıdır. sayesinde 5 yıl güneş doğmayacaktır bursa'ya.
  • hahahahahahahahhahahahaha sevinçten gebericem ya. bye bye alicim. git şimdi maklubeli fotoğraflarını paylaşadur. o utanmadan laf ettiğin uğur mumcu ve türkan saylan'ı seven insanlar indirdi seni o koltuktan.
  • bursa'da istanbul gibi seçim tekrar edilseydi çok büyük fark yiyecekti alinur aktaş ama ysk sayesinde 5 yıl ertelendi bu kader.. (bkz: ak parti'nin bursayı kaybetmesi)

bursa eminim ki şuan bu adamdan dolayı çok pişman ama zaten seçimi nasıl kazandığı belli değil bu sözde başkanın.. seçim tutanakları incelenmeliydi, oylar yeniden sayıldığı taktirde eminim ki mustafa bozbey bursa belediye başkanı ilan edilecekti ama birilerinin arka bahçesi ysk devreye girince oylar sayılmadı ve bu adama yangından mal kaçırır gibi mazbata verildi.

ayrıca bu adam sürekli saçma sapan çıkışlar yapıyor ve toplumun hassas noktalarıyla çok fazla oynuyor. yaptığı gaflar bir değil, iki değil.. ulaşım zammıyla zaten bursa halkının tepkisini çekti.. hayırlısı olsun ama 5 yılı bile zor tamamlayacak diye düşünüyorum zira erdoğan tarafından görevden alınabilir, eğer alınmazsa bursa'da ak parti 3. parti olma yolunda gerileyecek..
  • bursa türkiye'nin sanayi başkenti.

ülke ekonomisinin kalbi bursa'da atıyor. nüfus 3 milyonun üzerinde. her ilçesinde ayrı bir kültürel zenginlik olduğu gibi, yaz-kış turizm açısından da bir çekim merkezi.

bu kenti yönetecek kişi, hayatı inegöl'de geçmiş, bursa ile alakası olmayan, hayatını cemaat sofralarına, okul açılışlarına, cemaat gezilerine harcamış, büyükşehir ya da merkez ilçe belediyeciliği hakkında en ufak fikri olmayan, bağrından kopup geldiği inegöl'de görevi bırakınca inegöllülerin bayram ettiği bir beceriksiz olamaz, olmamalı.

bu zat bursa'ya başkan seçilirse, akp'li selefi recep altepe tarafından türkiye'nin "en borçlu" belediyesi haline getirilen bursa büyükşehir belediyesi son nefesini verir.

en yoğun saatlerde 10-12 dakikada 1 kez gelen metro hattından memnunsanız alinur'la devam edin tabi.
  • yarrak gibi bir ilçe olan inegöl’den atanarak gelmiş belediye başkanı adayı.

o kadar kötü bir pr ekibi var ki, belki de yok, herkesin oyuna talip olması ve herkesi kucaklaması gereken zamanda böyle ayrıştırıcı ve itici şeyler söyleyebiliyor.

chp’ye inanılmaz kızıyorum çoğu konuda ama bu müptezelleri gördükçe chp il başkanlığı binasına sarılıp kolonlarını öpmek istiyorum. insanı zorla chp’li yaptınız. tebrik ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap