şükela:  tümü | bugün
  • nlp ve öğrenmeyi öğrenme uzmanı.
  • lisedeki sınıf arkadaşımın babası. yıllar önce üniversiteye hazırlanırken kanal a televizyonunda sevgi okyanusu adlı güzel bir program yapmaktaydı. sayesinde öss stresimi atıyordum, gülerdik, eğlenirdik, komik adamdı vesselam. kızı da güzeldi.

edit: o naif ve güzel kızını kanserden kaybetmiş vakur baba. kızına rahmet kendisine sabırlar dilerim.
  • katıldığım 'ilham veren öğretmenler' konulu konferansındaki performansıyla, 'ana-babaların beyninin sol kısmı baskındır, çocuklarınsa beyninin sağ kısmı. ana-baba mantıklıdır. çocuğunun hep ders çalışmasını, herşeyi şıp diye anlamasını bekler. ancak çocuklar hayal kurar, duygularıyla hareket eder. işte aile- çocuk sürtüşmesi bundan kaynaklanır' saptamasıyla- eğitim ve aile içi konularla ilgili saptamalarından sadece biri- beni benden alan eğitim uzmanı.
  • benimde katıldığım ilham veren öğretmenler seminerindeki hoş konuşmalarıyla tanıdığım kişidir. tespitleri güzel, güzel ve sıcak bir dille anlatılıyor fakat, ben anadolu çocuğuyum biz fakirdik kısımları biraz abartılmış. seminerde bu konulara en az beş kez değindi, internetten sitesini araştırdığımda aynı şeyleri oraya da yazdığını gördüm. tamam durumun yokmuş acıklı bir geçmişin varmış, sonra bak nerelere gelmişsin, acıtasyon yapmayalım...
  • iyi bir eğitimci-yazar. kısa bir süre evvel, trt haber'de dinledim kendisini.

birkaç örneğini buraya aktarayım; "ben kadeş antlaşmasını öğrenmişim, ama kardeşimle geçinmeyi öğrnememişim. ne işe yarar!", " hürrem sultanı tanımışız, öğrenmişiz; ama eşim sultanı tanıyamamışım. ne olur!"
  • imamhatip ve ardından ilahiyat mezunu nlp uzmanı. nlp hariç her türlü şeyi anlatıp çıkışta teki 19, topu 60 liraya kitabının satışını yapacak derecede duygu sömürüsü yapıyor. sevimli mi evet sevimli ve espirili ama babaannesinin donundan yapılmış pantolon giymesi, babasının tabutu, biz eskiden çok fakirdik acitasyonu falan derken nlp ile ilgili deyip çaldığı 2 saatimi helal etmiyorum.
  • sevgi bahçesinin bahçıvanı kitabının yazarı.
  • her yerde aynı şeyleri anlatan, uyduruk hikâyelerle duygu sömürüsü yapmaya kalkışan, en alt zekâ seviyesinde göre esprileri olan, aç gözlü bomboş biri.

bu herifi dinlemek yerine küçük emrah filmleri izleseniz daha faydalı olur.
  • siyah pantolon anısının sahibidir kendileri. çıkamıyorum şokundan. baba oluyorum hikayedeki bazen, çocuk oluyorum, kardeş oluyorum. her açıdan empati kurduruyor hikayesi. kakara kikiriki dünyada farklı hayatlar olduğu mesajını da veriyor almak isteyenlere.