şükela:  tümü | bugün
  • türküleriyle piyasada yer bulamayacağından emin olan türkü bar türkücüsünün vakti zamanında askere gitmemek için bir futbol kulübüne maddi yardım etmek suretiyle askerlik görevinden kaçmasıdır.

bu kaşmerin kesinlikle askeri alanlar içine girmemesi gerekiyor. saray da soytarı olur bundan ancak.
  • şu sıralar sosyal medyada fink atan, saçma sapan tweet atan, gündemden düşmüş türkücümsü şeyin askerlik macerası aşağıda anlatılmıştır.

asıl adı serkan tektaş olan şarkıcı ve lisanslı futbolcu alişan, 2008 yılında askerlik kanununda değişiklik yapılmasıyla 33 yaşında yeşil sahalara geri dönme kararı almıştı. çünkü yapılan düzenleme; süper lig, bank asya 1. lig ve tff 2. lig'de yer alan takımların kadrolarında bulunan profesyonel futbolcuların 38 yaşına kadar tecil imkanı tanıyordu.

tepecikspor'la anlaşan ve takımın 14 maçında sahaya hiç adım atmayan alişan, jandarma takibine alınınca apar topar 18 kişilik kadroya dahil edilmişti. bunun için kulüp başkanının kardeşinin, antrenöre baskı yaptığı öne sürülmüştü.

tecilli oldugu halde askere gittim demis. tecilin ne anlama geldigini biri bu adama soylesin.