şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adamlığı tartışma götürmez olan arda turan tarafından söylenmiştir:

  arda turan: avrupa'da 11 kupa kazanmış biri türkiye'de her yerde ıslıklanıyor
  medipol başakşehirli futbolcu arda turan, galatasaraylı taraftarların kendisine tepkisiyle ilgili, "canları sağ olsun. sonuçta allah biliyor. allah kalbimdeki gerçekleri biliyor. bir gün gerçekler ortaya çıkar" yorumunu yaptı.

  2-0 kaybettikleri maç sonrası yayıncı kuruluşa konuşan arda turan, "iyi bir mücadele oldu. galatasaray bizden üstün oynadı. hak ettikleri bir galibiyet oldu. biz de iyi mücadele ettik. daha iyi olabilirdik" dedi.

  galatasaray'ı galibiyetten dolayı tebrik eden arda turan, "önümüzdeki 5 maçı da kazanmak istiyoruz. biz futbolun doğrularını oynamaya çalışıp iyi sonuçlar almaya çalışacağız. biz kendi maçlarımızı kazanıp, haddimizi bilerek, çünkü 100 yıllık rakiplerimiz var. umudumuzu son saniyeye kadar sürdüreceğiz. takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.

  "canları sağ olsun"

  galatasaray tribünlerinden gelen tepkiyle ilgili soruyu da yanıtlayan arda turan, "canları sağ olsun. sonuçta allah biliyor. allah kalbimdeki gerçekleri biliyor. bir gün gerçekler ortaya çıkar" şeklinde konuştu.

  fatih terim ile arda turan bir araya gelmedi

  müsabakanın başlama düdüğünden önce başakşehir’in kaptanı emre belözoğlu, galatasaray teknik direktörü fatih terim’in yanına giderek başarılar diledi ve sarıldılar. başakşehir’de forma giyen eski galatasaraylı arda turan ile terim ise bir araya gelmediği görüldü.

  "bu kulübe para kazandırarak gittim"

  arda, ''avrupa'da 11 tane kupa kazanmış biri türkiye'nin her yerinde ıslıklanıyor, güzel bir şey bu!' diyerek sitem etti.

  arda turan, eski takımı galatasaray’a karşı sahaya çıkarken fatih terim ile tokalaşmadığı yönündeki iddialara cevap verdi. arda galatasaray’ın yuvası olduğunu söylerken, ”ben bu kulübe para kazandırarak gittim. şartlar böyle oldu. ben bugüne kadar söylediklerimin arkasındayım. siz her şeyin farkındasınız ama söyleyemezsiniz” ifadelerini kullandı.

  kaynak ve konuşmanın video'su

  (bkz: svihs)
 • (bkz: arsız yuzsuz olunca haklı suçlu olurmuş)

  hala cikmis bik bik otuyor.

  unutmasin alismis kudurmustan beterdir.
 • ''adam'' haklı.türkiye'nin her yerinde ıslıklanmak da 100 yılda 1 kişiye denk gelir.o da sana nasip olmuş reis.
 • birinci çoğul şahıs jargonunu benimsemiş kurtlar vadisi etkisinde fazlasıyla kalmış kabadayıcık.
 • genellikle türkiye'nin her yerinde tepki gören spor insanları;
  (bkz: arda turan)
  (bkz: emre belezoğlu)
  (bkz: volkan demirel)
  (bkz: aziz yıldırım)
  (bkz: fatih terim)
  (bkz: felipe melo)
  (bkz: mahmut uslu)
  (bkz: ergin ataman)
  (bkz: burak yılmaz)

  ortak noktaları ne acaba?
 • akşam ıslıklayınca aklıma rıdvan dilmen geliyor.*
 • siz adam mısınız lan böyle başlık açıyorsunuz?