şükela:  tümü | bugün soru sor
  • müthiş güzellikte bir ecnebi vine fenomeni.
  • bir model.
  • 10 ergen aynı evde kalıyolar.hatta bi tanesiyle aralarında bişeyler olduğu iddia ediliyo.geçen hafta snapchat te çocuğun başka kızlarla olan birlikteliğinden yakınıyodu.ergen tayfa merakla takip ediyor bakalım daha ne olacak bücür cadı ne yapacak annesi şehriye hanım abbas köfte birger falan peşmekan...
  • gercekten bayildigim kisilik
  • bayağı bayağı bir model. 8,5 milyon abonesi bulunan ricegum isimli çekik gözlü bir youtuber'ın bir videosunda rap de yapmış, bayağı güzel yapmış.
  • % 60 polyester. pet şişe yani.
  • ben seviyordum bu kızı. vlog çekiyordu. saçma sapan esprilerine, takılmalarına, süper ötesi enerjisine adeta aşık olmuştum. ne zaman izlesem keyfim yerine geliyordu. uzun zamandır youtubea video çekmiyor. özledim . . .
  • uzun bir süre vlog çekmeyi bırakmış olan internet ünlüsü. geçen ay tekrar başladı. 10 kilo almış ve vücudundan rahatsız olduğu için bırakmış. bu başlık altına gelmişken alakalı alakasız aklıma gelenleri yazmak istiyorum.

aşağı yukarı yaşlardayız. yaşadıkları hayatlara gerçekten çok özeniyorum. amerikan özentiliği değil. isterseniz öyle diyedebilirsiniz bence kötü bir yanı yok. biz yirmilerimizde dünyanın en boktan coğrafyalarında yaşam derdine düşüp sikko seçim olaylarını dert ederken insanlar hayatlarını yaşıyorlar. o coachella senin bu festival benim. yemin ediyorum coachella falan sikimde değil. ama bende bunlar gibi renkli hayatlar yaşamak isterdim. bu tarz bir gang’im olsun, stass, chantel falan takılayım isterdim. vlog çekip hayatımı insanlarla paylaşmak isterdim.

ülkenin dertleri benim de derdim olsun istemiyorum. daha küçük şeylerle uğraşmak, sadece hayatımla alakalı şeylerle ilgilenmek istiyorum. gırın bir ekşi gündemine bakın. yazdığım tarih itibariyle sadece iyi parti, akp, chp başlıkları var. bunların zerresini bile aslında duymak istemiyorum. ama bizi ister istemez yutup ele geçiriyorlar.

az önce bu arkadaşın coachella vlogunu izledim. gerçekten çok özendim. ve bu paralellikte düşünceler aklımdan geçti. söyleyeceklerim bu kadar. umarım bir gün böyle bir ülke haline geliriz.
  • baya güzel ya
  • yeni keşfettiğim güzel, sevimli ve hot olarak sürekli değişim içerisinde olan enteresan bi kız. enteresan bir enerjisi var hipnotize ediyor insanı.