şükela:  tümü | bugün
  • allah korusun tadinda goz kanatan bir program olarak kanal d'de yayin hayatina baslamistir.
    bu insanlar evsiz gibi kanal kanal gezip yillar boyunca ekranlardan agzimiza girecekler iyice belli oldu.
    tv8'in ucsuz bucaksiz studyolarindan sonra avuc kadar flash tv studyosuna sıkışıp kalmis gibiler.
    bi bitemediler ki, isik hiziyla televizyon kapattirasicalar!
  • geyiğine bakayım dedim netten

konsept : evlilik teklifi edileceği zaman giyilecek elbise

bi kadın evlilik teklifinden başka bir halt için yaşayamaz mı lan? hayatında evlilik teklifi reddetmiş biri olarak bu türk yapımlarının hepsinin bu konsepti içermesi direkt travmatik oluyor lan. yapmayın şunu. sizin yetiştirdiğiniz sadece koca için yaşayan vasıfsız kadınlardan başka kadınlar da var yaşıyorlar ve bu tip baskıları gördükçe sinirleri bozuluyor!

bir gün de iş konsepti yapın mezuniyet konsepti yapın ne bileyim nobel ödülü falan alın! pazara meyve almaya gidin. konseptinizi seveyim.
  • programın tarzını değiştirmişler yine.

iki geyik izleyip nihal'in esprileri ile eğleniyordum önceki alışverişe çıktıkları konseptle. yine eski stil sadece stüdyoda birbirlerine laf söyledikleri versiyona dönmüşler. çençen ayşegül çenesi domine etmeye etmeye başlamış programı cıyak cıyak kavga eden kadın sesinden sinirim bozuldu. yok ben almayayım cınım. benim için bitmiştir program.
  • deniz akkaya yı dahil ederek ,ona verdikleri parayı ,keşke stüdyoyu değiştirmek için kullansalardı ,dediğim program.un var,şeker var,yağ da var ama tencere yokmuş da komşudan emanet alınmış gibi duruyor.
  • değişmeyenleri sayıyorum:

1. torpilstar ayşegül'den tırım tırım çekinip diğer yarışmacılara aslan kesilen ezik kemal doğulu.

2. yerinde tespitlerini sakınmayan ve moda namına iki kelam edebilen ivana sert.

3. eski kadrodan bir avuç çemkirella.

4. kemal doğulu'nun berbat üst dudak dolgusu.

değişenler:

1. 'şehitler mehitler' nurella.

2. 'pipim vardı ama kestirdim' tandanslı öykü serter.

3. ortamlara yeni düşmüş bir avuç soon to be cangaloz.

4. her bölüm ısrarla korkunç giyinen deniz akkaya.