şükela:  tümü | bugün soru sor
250 entry daha
  • insanı hayattan soğutan tiplerdir.

ulan alışverişimizi yapıp, yemeğimizi yiyelim kahvemizi içelim dedik, bütün avm montla dolaşan tiplerle dolu.

ben tişörtle terliyorum millet kabanla, bereyle dolaşıyo aq.
  • montunu, beresini, fularını avm nin otoparkına park ettiği aracın içine koymuş yazar beyanı.

(bkz: modern köle)

edit: söz konusu yazar entaresini alıp bu diyarlardan gitmiştir.
  • terasa çıkıp sigara içeceği için montunu arabada bırakmıyordur. götü mü donsun sigara içerken.
    ayrıca birçok avm artık vestiyer hizmeti sunuyor. her yırtık dondan pis ezikler diye çıkmayın lan.
  • yürümek kadar güzel bir aktivite varken maaşının 30 40 katı fiyatlı arabaya ömrünün 3 4 yılını ipotek ederek sistemin bir parçası olan modern köleler tarafından eleştirilen kişiler.
  • açık avm lerde normal olan davranıştır. (bkz: emaar square)
  • ---ayar mode on---

2k para verip (bkz: the north face) mont almışım.

arabada mı saklıcam olm. giyicem gözünüze sokucam tabi.

---ayar mode of---

zengin adam avm'ye gider mi ya aklın kesiyor mu senin? atma lcw den giyinen insansın belli.
  • arabası yok? montunu nereye koysun? elde de taşımak zor.. bir yerden sonra montun kolları yere, yürüyen merdivene sürünüyor?
  • içlerine dahil olduğum fakirlerdir.
    hayır alt tarafı avm lan ! içeri girebilmek için frak , smokin felan mı giyeceğiz nedir yani ! madem öyle bir şart var yazın girişe belli olsun. araba ile de gitsem fark etmez o mont benim üzerimde olur aga ! balkona çıkıp cigara damı icmiyak ? arada gaza gelip dışarı çıkıp geri demi girmiyak ? nedir yani ? zaten alt tarafı en fazla bir saat dolanıp çıkacam. ne gerek var montu bırakmaya ? oldu olacak başka şeyleri de bırakalım istersen !
  • şunu bi tuvalate götürün eline yüzüne su çarpın kendine gelsin.
56 entry daha