şükela:  tümü | bugün
  • dediğim dedik, çaldığım düdük bir fan. kendi çapına bakmadan aynı görüşte olmadığı teknoloji editörlerini aşağılar. twitter’de kendince yargı dağıtır. sürtüştüğü kullanıcılar biraz üstünden gelirse engeller. almanya’da ikamet eder.

bölüm sonu canavarı‘nı bsc yapan en temel taşlardandı. kattığı çok şey olmuştur ancak durum yukarıdaki gibidir. hiçbir teknoloji firması fanından sektörel doğru bilgi beklememek gerekir.
  • yaptığı iş için gerekenler en önemli vasıflardan biri olan objektiflik kavramına sahip olmadığı için sektörde tutunamamıştır.

şu sıralar 0 teknik bilgisi ile konsolların donanımlarını, güçlerini kıyaslamaktadır.

ps5'in xnox sx'ten daha hızlı olacağını söyleyip, konsolların performansları belli olduktan sonra "ps5 daha güçlü demedim, daha hızlı dedim" der. bunu da daha hızlı ssd kullanmasına dayandırıuor.

ahahahahs daha hızlı ne amk?
  • sony'in fanboyudur. ciddiye almayın.
  • bu adam last of us 2 için twitter'dan yazdıklarına tepki gelmesin diye yorumları kısıtlamıştı. kendin çal kendin oyna o zaman güzel kardeşim. madem fikirlerimiz önemli değil.

engelli tweet 1

engelli tweet 2

adam last of us 2'yi yağlamış yağlamış sonra da tweet yorumlarını kısıtlamış. sonra biz burada bunları yazınca ekşi kaka ekşi boktan ekşi bir şey bilmiyor oluyor.

hatta şuna bir bakın

güzel kardeşim, istersen hesabı kısıtla sen. tweet kısıtlamak seni kesmez.
  • 40 yılda bir twitch izleyeyim dedim onda da bu adamın konuk olduğu yayına denk geldim. kendisi yayın süresince beni gülme krizlerine soktu. kardeşim sen bu oyunu beğenmiş olabilirsin buna kimse bir şey demiyor ama sen neden oyunu beğenmeyenler şundan bundan anlamıyor diyip genelleme yapıyorsun? hahaha bir de zamanında ign japan japan benim sevdiğim oyunlara düşük puan verdi onlar berbat kuruluş vs diyor anlaşıldı kardeşim herkes illa senin beğendiğin oyuna aynı şeyleri söylemek zorunda sanırım. bilmiyorum artık sony fanboyu mudur değil midir ama benim gözüme çarpan şey biz doğruyuz siz yanlışsınız demesi. tamam kanka en doğru sizsiniz bizim kişisel zevklerimiz çöp sony on numara. adam bu boktan senaryoyu iyi diye göstermek için bile kırk takla attı ya la hahajawbsjwh