şükela:  tümü | bugün
  • full rock söylerse yarışmayı alamaz, değişik şeyler lazım. şu çocuğa bi smokin giydirip yine yazı beklerizi söyletin de yaksın ortalığı.
  • en çok can bonomo olmak üzere, kaan tangöze, ufuk beydemir ve gökhan özoğuz seslerinin karışımı olan leziz bir ses tonuna sahip solist. gelişmiş bir vücuda sahip, daha yüksek bir boy ve biraz esmer olsaymış bahsedildiği gibi jason momoa diyebilirmişiz.

alkan buraları okuduğunu biliyorum ve yarışmayı sana kazandıracak bir tüyo vermek istiyorum. bu seslerin karışımı olmaya devam etmelisin. yani kısacası sana özgü bir his verebildiğin sürece yanına yaklaşmaları zor gözüküyor. rock dışı söylemesi gerek goygoyuna takılma. barış akarsu gibi bir akım yaratma imkanın var. eğer grubunla finalde çalabilmeniz mümkünse veya solo olarak blackie reyisin yaşayan ruhu için final parçanı w.a.s.p. - the idol seçebilirsin. unutma zirve tadını verdin ! çıtayı daha da yukarı taşıyamazsan kazanman mümkün olmayacaktır. başarılar.
  • trafik band diye eğlenceli enerjik bi grupları vardı bursa görüklede çalarlardı yolun açık olsun.
  • bir tek bana mı öyle geliyor?
    her izlediğim de kurt cobain görüyorum karşımda.
    itiraf et sen misin?
  • yalnızım beni söylerken acayip kurt cobaine benzettim kendisini, bakalım o sesten sonra çıkış yapabilecek mi?
  • eddie vedder'ı anımsatan güzel insan güzel ses
  • izlediklerimden gördüğüm kadar kendisi de programdaki performanslarından pek memnun değil. ben de açıkçası çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. çok daha iyileri kendisinde var bunu hissettiriyor ama bir türlü tam olarak gösteremiyor.
  • muhtemelen bu senenin o ses türkiye şampiyonu olacaktır.

edit: ve tahmin ettiğim gibi alkan şampiyon olmuş. hak eden bir sesti zaten, kendisine bundan sonraki hayatında da başarılar diler ve şampiyonluğundan ötürü tebrik ederim.
  • yatakta kükreyişini dinlemek istediğim o ses türkiyenin bu yılki şampiyonu
  • kalp bırakabiliyoz mu?