şükela:  tümü | bugün
  • şampiyon olamaz ise bi daha televizyon izlememe kararı alacağım. ufak bi saygım kaldı zaten televizyona onu da kaybedeceğim
  • durduk yere libido dürten seksi yarışmacı. yalnızım ben performansı süper süper süper.
  • entryleri okuduktan sonra kendisinin acilen onlyfans.com hesap açması gerektiğini düşündüğüm kişidir.
  • o ses türkiye yarışmasının bu sezonki şampiyonu. ne diyelim hayırlı olsun
  • o ses türkiye’nin 2020 şampiyonu. *

burda; aslında bu tarz yarışmaları izlemiyorum, çok üst düzey bir insanım, çok tesadüfen tv’nin şak diye açılması ve pat diye tv8’in çıkması, tam da o anda alkan dalgakıran’ın şarkı söylüyor olmasıyla keşfettiğim hererö rererö goygoyu yapmicam.
    gerçekte öyle olmuş olsa da, vurgulamak istediğim nokta bu değil arkadaşlar!1!

alkan dalgakıran, gördüğünüz an etkisine girdiğiniz bir tanrı evladı!

o nasıl bir aura, o nasıl bir ışık, o nasıl bir karizmadır sendeki alkan!
    izlemelere doyamıyor insan seni!

kem gözlerden korusun tanrım seni!

sesin evet çok çok iyi! ama bu ses, senin vücudunda can bulmamış olsa idi, bu kadar etki yaratmayabilirdi!.

sesin, fiziğin ve tarzının uyumu inanılmaz!

alkan’cım burayı okuyacağına eminim! lütfen kendinin farkında ol ve seni harcamalarına izin verme!
    özgünlüğünü kaybetme, çizginden ödün verme!

bu tarz yarışmaların sonrasında, yanlış yönlendirmeler sonucunda ışığını, karizmasını, özgünlüğünü yitiren çok fazla insan var. neden böyle oluyorlar bilmiyorum, ama belli kalıplara sokulmaya çalışılıp; kendileri olmaktan çıkıyorlar bir anda, sonrada toparlayamıyor bu arkadaşlar.

sen sakın, içine sinmeyen işlere seni sokmalarına, seni belli kalıpların içine sokmalarına izin verme!

sen sensin ve böyle özelsin, böyle güzelsin! ve böyle güzel, böyle özel olduğun için şampiyon olduğunu unutma hiçbir zaman! :)
    orjinalliğini hiç bozma adamım!
    sen zaten şampiyon olmak için doğmuşsun! *_*

ve eğer ekşi’de yazar isen, lütfen bana yaz! sana söylemek istediğim daha çok şey var.

yani diyorum ki: alkan dalgalkıran mesaj kutumu yeşillendirirsen çok sevinirim! :)
  • bugüne kadar o ses’e katılmış tüm yarışmacılardan -birincilerden farklı bir ışığı olan sahneye çok yakışan 2020 birincisi.
    bu çocukta bir yerlere gelemezse kimse gelmez.
    yolu açık olsun.
  • zamanında söylemiştik. #99176233
  • bu senenin o ses türkiye birincisi.
    bu sene yarışmayı takip edemediğimden (gokhan&hakan ozoguz gittikten sonra izlemedim hiç ) az önce bütün performanslarını youtube'dan izledim. gerçekten hem ses hem görsel olarak oldukça sahneye yakışan biri. performanslar ve şarkı seçimleri de oldukça iyi yıllar sonra tv ekranlarında bebek çalınmış acil servis anılmış var mı ötesi...
    sadece seda sayan seçimine anlam veremedim o taraftan bir kurgu kokusu geliyor sanki yine de turk rock muziği yıllarca keyifle dinleyeceğimiz bir isim kazanmış gibi görünüyor, yolu açık olsun..
  • şarkısözüşarkısözüşarkısözühheeeeaaaaaaaggghşarkısözüşarkısözü x10 formülüyle çalışan şarkıcı.