şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 4. sayısı bayaa sağlam olan güzel oluşumdur. ayrıca sitenin en altında ''hiçbir hakkı saklı değildi, hala da saklı değildir. isteyen tepe tepe kullanmamak şartı ile kaynak göstermeksizin alıntı yapabilir. zaten sitenin kendisi de ordan burdan derlemedir. tasarım bile çalıntıdır hatta...'' yazmaktadır.
  • aptal saptal adminleri ve üyeleri de olan ama çok şahane bir takipçi tayfası da olan güzide site. bazen biri bi video atsa da anılar anlatılmaya başlansa diye refresh ettirir.

bangkoklu travestilerle ilgili bir videonun altında yorum:
    appeal
    travestilerle ilgili bir anım daha var anlatmak istiyorum. adımı misalen cenk diyorum.

bir gece kız arkadaşımı alacağım beşiktaş'ta oturuyor, durakların oradan geçerken biri seslendi baktım travesti.

travesti - ateşin var mı?
    ben - var.

gittim sigarayı yaktım.

travesti - teşekkür ederim, adın ne bakiyim senin?
    ben - c-c-cenk abla.(neden söylüyosun ki amk)
    travesti - senin taşaklarını yalamamı ister misin cenk?
    ben - yok abla sağol gidiyim ben.

ben hızlı hızlı uzaklaştım, gittim kız arkadaşımı aldım, el ele aynı yoldan geri dönüyoruz. yine aynı sesi duydum.

travesti - aaa cenk, naber canım?
    ben -?1%

dsjakldjsakldjksaljlkd. amına koyim cenk.
  • bugün deneme amacıyla içinde sadece iki kere "meme" kelimesi geçen 6 saniyelik bir video yükledim ve sonuç beklediğim gibi oldu : 12 dakika içinde onay.

öyle ki bayadır bir sürü kaliteli video gönderiyorum buraya fakat günlerce onay beklememe rağmen yayınlanmıyordu içerik uygun değil diye.

demek ki uygun içerik için meme şartmış.

işte de link : http://alkislarlayasiyorum.com/…meme-sevmeyen-olsun
  • dayakçı polis videosu geri yüklenene dek başka video yüklememe kararı almaya başlayan onurlu kullanıcıları var.
  • çoğu üyesi tarafından videoların, oyunların, resimlerin etc. altına "dayakcı polis" şeklinde yorum yapılarak, silenen video olayını güncel tutuluyor. *
  • gözümde bitmiş sitedir.

son sahibi olan şirkete satılmasının ardından o kadar basit bir video sitesine ve o kadar boktan bir kullanıcı skalasına kavuştu ki, eski günlerin hatrına bile açıp bakılmayacak bi noktaya geldi.

abi artık şu üst köşedeki nostaljik ıvır zıvırları gösterdiğiniz kısmı da kaldırın, tasarımı da biraz moderne çekin, gidin başkasının alkışlarıyla yaşayın. sıçtınız güzelim sitenin içine.
  • "sevgi dolu bir dünyam var dört yanımda tüm insanlar (x2)
    dünya malı neye yarar dostluklarla yaşıyorum (x2)
    şiirlerde romanlarda (x2)
    gelmiş geçmiş zamanlarda (x2)
    tamburlarda kemanlarda şarkılarla yaşıyorum (x2)
    sevgilerden nakışlarla mutlu mutsuz bakışlarla (x2)
    kalpten kalbe akışlarla alkışlarla yaşıyorum (x2)

ben de sevdim bir zamanlar içimde bin hatıra var (x2)
    herkes hayatını yaşar anılarla yaşıyorum (x2)
    ne köşklerde ne sarayda (x2)
    ne dünyada ne de ayda (x2)
    benim yerim çok uzakta dualarla yaşıyorum (x2)
    şarkılara duygu seren çilelere göğüs geren (x2)
    dertli gönüllere giren işte benim zeki müren (x2)

kimsesizlerin kimsesiziyim kimsesizim
    yalnızların yalnızıyım yalnızım
    dertlilerin dertlisiyim dertliyim
    aşıkların aşkıyım aşıkım
    ismim mesut göbek adım bahtiyar
    yıllarca hep böyle bildiniz siz
    mesut bahtiyardan şarkılar dinlediniz" sözlerine sahip zeki müren şarkısı.
  • sadece içeriğiyle değil bant genişliğiyle de bize nostaljiyi yaşatan efsanevik site.
  • ne zaman burada olay olan bir video paylaşıldığını görsem sabırla söz konusu video'nun youtube'a düşmesini bekliyorum. bu kadar popüler bir sitenin video oynatıcısı bu kadar dandik ve hantal olur kardeşim? en taşşaklı alette bile kasım kasım kasılıyor. yazılar olsun...
  • son zamanlarda gereksiz/kalitesiz içerik paylaşımı artmıştı bir de üstüne astım krizi geçiren taraftara vuran polis videosunu kaldırarak kendilerinden iyice soğuttular.

içeriği kaldırma nedeninin polislere yapılan yorumlardan kaynaklandığı söyleniyor. ee madem öyle yorumları moderatör onayından geçir. yok ben nasıl kontrol edeyim o kadar yorumu diyorsan o zaman yorum bölümünü kapat ne diye videoyu kaldırıyorsun?

mesut bahtiyar'ın hayal ettiği alkışlarla yaşıyorum bu muydu çok merak ediyorum?

en iyisi şurdan devam etmek,

http://tinyurl.com/eskidenay