şükela:  tümü | bugün soru sor
  • reklam sebebiyle kullanmadığım, paylaşım adını kopyalayıp başka sitede açtığım video paylaşım sitesi.
  • dünyanın en kaliteli videosunu da izleseniz, ihtiva ettiği videolar sebebiyle en sonunda kendinizi yeşilçamda erotik içerikli bir videoda bulacağınız oluşum.
  • 1mb tutacak video izlemek için girdiğimde 15mb'lık reklam göstererek mobil interneti sömüren site.
  • tüm niteliğini yıllar önce yitiren internet sitesi.

yıllar önce nostaljinin dibine vuruyorduk bu site sayesinde. yüklenen içerikler bildiğin ön elemeden geçiyordu. her içeriği kabul etmiyorlardı. site el değiştirdikten sonra yüklenen videoları görünce, içerik oluşturma derdine düşüp oluşturduğum ama kendi niteliklerine uymadıklarını ifade ederek eledikleri içeriklerime harcadığım vakte üzülüyorum.

alkışlarla yaşıyorum içeriklerine yapılan yorumları okumak da başka bir eğlencemiz idi. şimdiki youtube yorumlarını okumakla kıyaslanmayacak kadar eğlenceliydi hem de.

gel gör ki sitenin yıllar önce el değiştirmesiyle beraber niteliğinin yanında bizlerin de eğlencesi gitmiş oldu.
  • resmi istakran sayfası aşağıdaki gibiymiş.

https://instagram.com/…e_share&igshid=1imee7cb98glm
  • an itibariyle açılmayan sitedir.sebebini bilen var mıdır?
  • sadece içerik olarak batsa, tutunamadı dersin ama site bildiğin saçma sapan kodlar, reklamlar yüzünden batacak. belki de bu batmış halidir.

şifre yenileme ekranında email adresimi girip, göndere tıkladığımda beni reklama yönlendiriyor. ( neden amk neden) onubunuizle.net siteleri bile daha kaliteli yayın yapıyor. her neyse e-mail adresine gelen link ile şifre değiştiriyorum ama o şifreyle de bir türlü giriş yapamıyorum.

bilgisayarı açar açmaz girdiğim siteye artık düzelmiş mi acaba umuduyla ayda yılda bir giriyorum. hiç bir düzelme yok hala sik gibi site.
  • bu şarkıdaki şak şak şak kısmı çok güzel. sonra ikili şak şak ve en sonunda ritimli 2.5'lu şak şak geliyor. paşamız bu şarkıyı nakşederken bir nevi hayatını anlatıyor. şak şak şak
  • eskiden girerdim güzel ortam vardı ama geçen gireyim ne durumda diye bakayım dedim, koca adam olmuş ama hala bir baltaya sap olamamış bazı ezik donanım haberciler ve inciciler doluşmuş. kısacası çekiciliği gitmiş artık. adminler de köküne kibrit suyu çakmış adeta sitenin, saçma sapan videolar falan... şöyle tanımlıyayım burayı ; youtube'ın ezik, asosyal, yıkık, utangaç ve abaza versiyonu.

birde bağır çağır diye bir chat bölümü var ki bu sitenin aman aman. siteye 4 sene önce girerken de 7x24 orada olan bir tayfa vardı şimdide baktım yine aynı kişiler ve yine 7x24 oradalar, hayır çevirdikleri muhabbet de ilgi çekici yada güzel değil. birbirlerine sinirlenip ana avrat sövüyorlar, 5 dk sonra biri komik bir caps paylaşıyor, 5 dk sonrada biri bi karı fotoğrafı paylaşıyor hepsi sikerim sokarım off ne karı muhabbeti yapıyor. sonra siktir olup gidip yatıyorlar sabah yine aynı döngü.
  • reklamı atla bölümünü getirmeyerek reklam sitesi haline gelen sitedir.