şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uludagda bulunan kotu oteller zinciri.
 • uludağ da bulunan diğer otellere hem kalite hem de verilen güleryüzlü hizmet açısındna fark atan, açık büfesi fazlasıyla kilo aldırıcı olan otel. yemek sonrası lobideki koltuklara gömülüp mayışmanın zevkine doyum olmaz o ayrı...
 • uludag'in yeri, ve lobi manzarasi en guzel oteli.
 • damak tadindan haberi olmayan maymun istahli musteriler sayesinde calisanlarinin sinirli hallere burunmek zorunda kaldigi, hele hele universite gezileri sayesinde normal musterilerine duzgun hizmet veremeyen otel.
  (bkz: kurunun yaninda ya$ da yanar)
 • uludağın tartışmasız en boktan oteli (yeri ve lobi manzarası haricinde)
  özellikle university week te dolup taşarak lobi,resepsiyon,koridor vs de yüricek yer olmayan para tuzağı..

  (bkz: ergün otel)
 • sahipleri ender alkoçlar ve gülşah alkoçlar olan otel(ler)..
 • kenvansaraydan(unifest zamanında) daha pahalı olan otel.
  arkadaki bar kısmındaki koltuklarına oturan-gömülen-bi insanın 24 saat orda kalası gelen yer.
 • bu hafta sonu 100 ytl'ye hersey dahil, 1 gece 2 gun gecirdigim ve hizmetine hayran oldugum oteldir. tutyeli, italyan ve alkoclar ski pass 'leri da dahil.
 • uludağ'da bulunan muhtemelen en kötü -devlet misafirhanelerinden dahi çok daha kötü- otel. her şey dahil sistemle gidildiği halde içtiğiniz sudan bile bu ekstra diyip para koparmaya çalışırlar. kendi etrafınızda dönemeyeceğiniz kadar küçük ve muhtemelen türkiye'nin ücra bir köşesindeki herhangi bir pansiyonundan daha kötü odaları var. özellikle alkoçlar sport'da bırakın hergün aynı yemeğin çıkmasını yemek dahi çıkmaz, adı açık büfe olan yer sadece 8 kişilik bir masa uzunluğundadır.
  yeri uludağın merkezindedir ve bir kayak pistleri vardır ama buna rağmen pisti düzeltmez muhtemelen birinin bacağını kırmasını beklerler.
  belli ki her şey dahil sistemden yeteri kadar para kazanamıyorlar, ya da istedikleri kadar ekstra harcama yapmıyor müşteriler, 2010 kışında butik otel sistemine geçiyorlarmış.

  hayırlı olsun diyelim.
 • konkordato ilan etmiş.

  --- spoiler ---

  portföyünde üç otel bulunan alkoçlar otelcilik ve turizm’in borçlarını yeniden vadelendirmek ve icra takibinden kurtulmak için mahkemeden konkordato talep ettiği belirtildi.

  hürriyet gazetesinin haberine göre istanbul ticaret mahkemesi’ne sunulan konkordato talebi davasının dilekçesinde şirketin icra takipleri baskısı nedeniyle faaliyetlerini sürdürememe riski yaşadığı ifade edildi. dilekçede ayrıca şirketin yaşadığı nakit sıkıntısının da geçici olduğu ifade edildi.

  alkoçlar otelcilik ve turizm, 64,8 milyon tl’lik borcun ödenmesi için süre talep ediyor. şirketin talebi söz konusu borçların geri ödemesinin 9 ay ertelenmesi ve ardından da 3 yıl içinde 3 eşit taksitte ödenmesi yönünde.

  hürriyet gazetesine konuşan alkoçlar otelcilik ve turizm avukatı emre ergenç, şirketin devamlılığını sağlamak istediklerini ifade etti:

  ''başvuru ile tüm paydaşlar korunması amaçlanıyor. bin 300 kişiye istihdam sağlayan şirketin devamlılığını sağlamak istiyoruz. bankalar yüksek faizle dahi kredi kullandırmıyor. bu nedenle geçici nakit sıkıntısı oluştu. nakit akışını düzenlemek ve yeni sezona sorunsuz girebilmek için vadeli konkordato ile borçları yeniden yapılandırmayı talep ettik.''

  --- spoiler ---

  kaynak