şükela:  tümü | bugün soru sor
  • daha önceleri bir röportajında "alkole tövbe mi ettiniz?" sorusuna "ben hacca gitmedim ki niye tövbe edeyim" şekli bir cevap veren adam açıklaması.

kuruya geçmiş herhalde. yine bu arkadaşın beykoz'da alkollü bir mekanı var.

edit: başlık başa kalmış.

yine de haber için link vereyim tık tık
  • e ben bu demeci veren adamı adana da kaç defa viskisini yudumlarken gördüm, bu ne bokum bir tezatlık. büyük ihtimalle fakirlere satılmasın falan demek istemiştir.
  • bu adam tescilli alkolik,iktidar yalakasi igrenç bir insan. bir de utanmadan alkol yasaklanmalı demiş. acarkent'de 7/24 alkollu gezer, yaninda 5 para etmez yancilari ile sürekli sarhoştur.
  • başlık sahibini engellemiş kişiler için olayın detayını bir yazı verseniz.
  • esrar ve kokain yasallaşacaksa alkolün yasaklanmasını destekliyorum.
  • tecavüzcü örümcek kafalıların cirit attığı ülkemizde alkole gelene kadar yasaklanacak daha mühim şeyler var.
  • yasaklansa da kendisi üreten arkadaşlardan ucuza tedarik etsek dediğim öneri.

dünya üzerinde hiçbir ülke yoktur ki bir maddeyi illegale düşürdüğü anda çok daha ucuza bulunabilsin. buraya yazıyorum: esrar yasallaşsın; şimdiki sokak piyasasının 3 misline sattırmazlarsa adam değilim.
  • bu öneriyi sunanlara “sentetik mi selülozik mi?” diye soruyorum. yok yani başka açıklaması olamaz bu kafanın.
  • karısını aldatan, defalarca zil zurna sarhoş kameralara yakalanan, sette beraber çalıştığı nurgül yeşilçay’ın taciz iddiasına karşı “nurgül’ün nesini taciz edeceğim, beyonce mu o” diye taciz çitasını belirtmiş birinin uktesi.

(bkz: erkan petekkaya)
  • sabah uyanınca alkolü fazla kaçırdığını hisseden birinin beyanı