şükela:  tümü | bugün
  • 50 yaş üzeri, garsoniyer evi olan, yada yilda en az iki kere eşini aldatan erkeklere sorarak elde ettiğim sonuç şu ki,
    yani abazan ruhlu, cinsel tatminsiz biri isen, seks hayatının amacı olacak kadar küçük düşünen biriysen, alkolle çok samimi arkadaş olman gerekiyor.
    alkol beraberinde seks olaylarını getiriyor.kendi ortamını yaratıyor.

not: saldirilara şimdiden kapıyı kapatayım.
    1.dinci değilim
    2.seks elbette yaşamın bir parçası, alkolde isteyen alır isteyen almaz,sert soylemimin nedeni, evli iken başkasıyla seks yapan kişilerden kaynaklıdır.
  • alkollü seks güzel değildir.
  • beyni ile bir kisiyi yataga goturemeyen insanlarin acinasi alkolu deneme olayindan oteye gidemez alkol-seks iliskisi

duzeltme: vurmayin lan oldum, ben alkolle sarhos edip tecavuz modundaki seks iliskisinden bahsediyordum yoksa cakir keyif seks efsane tabi ayri bi sey o
  • yeterli miktarda alkol alındıysa çok güzel bir ilişkidir.
  • (bkz: paradoks)

alkol sekse götürür ama alkollü kafayla yapılan seks keyifsizdir. tam bir fecaat.

yani akşam araba kullanıcam alkol almıyim diyebilirsiniz ama akşam seks yapıcam alkol almıyim diyemezsiniz. devlet buna bir şey yapsın. ayarlayın bunları.
  • http://hizliresim.com/d6ary6

şu şekilde açıklanabilecek ilişki. optimum değerlere dikkat etmek gerekir.
  • (bkz: nash dengesi)
  • birbirlerine olan hislerini belirtmekte zorlanan çiftler için alkol, çoğu zaman bir bahanedir. sorumluluk kabul etmemeye çalışmaktır.
  • negatif bir ilişki türü. alkol alan seks yapamaz. nokta. bira alırsan durum değişebilir. nokta.