şükela:  tümü | bugün
  • uyanırsın ve telefonuna dokunursun... saat 01:13'tür. günaydın! senin için sabah olmuştur... sonra birden kaçta sızdığını hesaplamaya çalışırsın
    ''hmm en son maç başladı bildirimini almamıştım, kadro girildi bildirimi gelmişti, bu da demek oluyor ki saat 20:30 dan önce sızmışım''
    sonra telefonun kilidini açarsın ve bildirim panelini aşağıya çekersin,
    takımın 6-0 kazanmıştır fakat sen maçı izleyememişsindir... bildirimlere bakmaya devam edersin üç cevapsız çağrı var, bir tanesi annendendir, senin için maçın sevincini kutlayacaktır ve büyük bir hevesle oğlunu aramıştır fakat duuur... ilk cevapsız çağrıdan sonra tekrar aramamıştır, oğlunun maçtan sonra telefonunu açmamasının tek bir sebebi olduğunu biliyordur anne.

iki cevapsız çağrı daha var, sözde dün cs go oynarken arkadaşına söz vermiştin oyuna girmek için... yarın arayıp yine binbir özür eşliğinde klanından özür dileyeceksin.. bilmezsin kaçıncı defa bu rezilliği yapıyorsun onlara karşı.. sonra gözün anneden gelen whatsapp bildirimine takılır.. bir video.. açarsın.. doğum günün için atmıştır... arka fonda nurettin rençber'den aşk sana benzer çalar ve gözünün önüne rahmetli anannenin kucağındayken bebekken çekilmiş bir poz vardır ve yavaş yavaş büyüdüğüm zamana kadar çekilmiş fotorafların yavaş yavaş gözünün önünden geçer.
    '' hay amına koyim çok ayıp oldu kadınada şimdi.'' dersin. telefonlarını açamadık, mesajlarına cevap veremedik...

sonra birden sızmadan önce kafa güzel koparken seni arayan arkadaşın gelir aklına... seni dün olduğu gibi bugün de yemeğe davet etmektedir... içki ve sigaraya koyduğun para yüzünden adam gibi bir yemek yemediğini bilen çok iyi kalpli ve bankör bir arkadaş... sen bu arkadaşın telefonunu açarsın ve ''kanka seni sonra arıyım mı?'' dersin o da sana ''yemeğe davet edecektim ama..'' derken sen sözünü kesip ona ''aynen kanka tamam ben seni sonra arıyım'' diyip suratına kapatmışsındır telefonu.
    seni bayan nokta tamda bugün olmuştur.. ve dönüp kendine dersin ki

''nasıl bir canavara dönüştüm lan ben ?''

based on a true story