şükela:  tümü | bugün
  • vücudun, bünyenin tek noktaya odaklanamaması, kalbin nereye kan pompalanacağını şaşırması ve beynin konuya konsantre olamamasından kaynaklı durum. alkolün verdiği sarhoşlukla beynin ne yapacağını bilememesi şeklinde de açıklanabilir. kafein ve benzeri uyarıcıların libidoyu arttırması da buna paralele olarak açıklanabilir belki.
  • eskiden içki içmeden kızlara ilgi bile duyamazdım, o nedenle epey yanlış bir önerme olduğuna eminim.
  • ne kadar çok içersen o kadar çok işersin, ne kadar çok işersen o kadar çok muhatap olduğun organda bi kıpırda olur. mesela benim böbrekler fena azıyor içince.
  • üstat shakespeare bu hususta şöyle buyurmuştur;

"alkol arzuyu artırır, ama performansı öldürür"
  • kimyasal olarak düşürüyordur ama bundan bünye olarak etkilenmiyoruz. türk libidosu düşmez öyle kolay kolay.
  • çakır keyif ve biraz daha sonrası için yanlış bir yorum. sarhoş olunmayacak kadar içmek hem duvarları kaldırır, hemde ilişkiyi eğlenceli ve uzun tutar.
  • (bkz: whiskey dick)
  • tamamen yanlış önerme.
  • alkolün azı iyidir. çok içersen o iş olmaz. sen uyuşursan o da uyuşur.
  • tamamen doğru önerme. "içiyorum ama acayip mala vuruyorum" düşüncesini biraz daha fazla içerek test etmeye devam ediniz. ebenizinkini göreceksiniz, net.
    sigara da öyle. 10 posta atabilecek adamı 5'e, 5 postayı 1'e indirir.
    şimdi bu meretleri tüketmeyi seviyoruz diye acı gerçekleri örtbas etmeye kalkışmayalım. iki kere iki dört.