şükela:  tümü | bugün
 • dunyanin dort bir ko$esinde zaman zaman denenmesine ragmen randiman alinamayan eylem...
 • bunu isteyen bunu da istedi : seksin yasaklanması.
 • kendisini, duble rakı ve açık içki satışının kısmen yasaklanması şeklinde gösteren yakında daha da etkili olması beklenen yasak. netice itibariyle alkolü, uyuşturucu durumuna düşürecek olay.
 • alkolden bu kadar çok vergi kazanıyor ve kar ediyorken yapılmayacak iştir. bizim kankalar çok açık göz. ne zaman başka bir şey yapacak olsalar, alkol veya türban olayını gündeme sokup dikkati dağıtıyorlar. ama kimse korkmasın alkol yasaklanmaz. üstelik alkol tüketimi de artıyor. adam, kendisinin de dolaylı yollardan ortak olduğu veya nemalandığı bu sektörü neden baltalasın ki?

  http://www.e-psikiyatri.com/…tuketimi-artiyor-41888
  http://www.hurriyet.com.tr/pazar/22111748.asp
  http://www.dunya.com/…i-birayla-artiyor-181920h.htm

  o yüzden, sevgili kemo'lar içiniz rahat olsun. kimse alkolü ve tangoyu yasaklamayacak. dat com.
 • 8 haziran'da dördüncü partinin baraj altında kalıp akp'nin 335 vekille anayasayı kendince değiştirip padişahlık sistemini getirmesiyle gerçekleşecek durumlardan biri. o yüzden oyum chp'ye.

  (bkz: beyin bedava/#51611568)
  (bkz: bana oy veren alkolik değildir)
 • hiç korkmaya gerek yok bunu kesinlikle kimse başaramaz. alkol satışı yasaklanamaz. bu ülkeye ne şeriat gelebilir ne alkol ne de zina yasaklanır. bakmayın şimdi şeriatçıların gözleri açıldı akp sayesinde, şeriatçılar, sarıklılar, cübbeliler falan baya bi konuşmaya başladı sesleri çıkıyor, türkiye'ye şeriat gelir mi? bir gecede şeriat yapılabilir mi? osmanlı geri mi geliyor? falan gibi sorularla ne kadar misyonerlik yapsalar da bu ülkedeki insanların büyük bir bölümü bunlara karşı.

  adam almış mikrofonu millete soruyor; "şeriat gelsin ister misiniz?" bakın şunu fark ettim; soru ilk sorulduğunda halk "istemem" diye cevap veriyor. sonra bu çakal da diyor ki; "ama allah'ın yasaları bunlar, hz muhammed diyor ki?" diye cumleye devam ettiğinde soru sorduğu kişi "allah, ve hz muhammed"i duyunca hemen " haklısın, doğru söylüyorsun"a dönüyor olay. yani halk din konusunda çok hassas. allah kitap deyince hemen aptallaşıyorlar. akılları gidiyor yemin ederim bak.
 • ulan durun zaten %15 ile zammımıza koydular.
 • biz razı olsak bile, devlet istemez bunu. böyle vergi varken, kendi bindiği dalı keser mi?
 • reisin asla girişemeyeceği bir olay. bunlardan bir diğeri de bahistir. bu ikisinden alınan vergileri yazmaya gerçekten gerek var mı?